
Акумуляторна ланцюгова пила AL-KO CS 1825 BO Flex (113919)
5 899 ₴
- В наявності
- Код: 113919
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова пила AL-KO 18 V Bosch Home & Garden CS 1825 поєднує в собі високу продуктивність пиляння та високу свободу пересування з безшумним приводом без шкідливих викидів. Завдяки роботі від акумулятора великий радіус дії за високого ступеня свободи пересування; жодні кабелі не заважають і не можуть бути випадково перерізані. Потужний електродвигун живиться від потужного акумулятора AL-KO 18V Bosch Home&Garden, що робить бензопилу CS 1825 без шкідливих викидів тихою й екологічно чистою альтернативою бензиновим бензопилям. Для вашої безпеки бензопилка CS 1825 має два ефективні захисні механізми з системним гальмом і швидке зупиняння ланцюга на захисному кожусі.
Конструктивні особливості:
Завдяки автоматичному змазуванню ланцюга, оливному баку з оглядовим віконцем і швидкорознімному пристрою для натягування/заміни ланцюга або шини без інструментів технічне обслуговування також спрощується, і ви оптимально використовуєте час для процесу пиляння
Електродвигун останнього покоління з живленням від акумуляторної батареї також сприяє отриманню точних результатів стриження й невтомної роботи
Оригінальне пиляльне полотно та ланцюг Oregon гарантують високу продуктивність і довговічність
Регулювання натягу ланцюга без спеціального інструменту
Індикатор рівня заряду акумулятора на пристрої
Зручна, потужна акумуляторна ланцюгова пила з автоматичним змащенням ланцюга
Безшумна, без шкідливих викидів і зайвих дротів, і все це за дуже малої ваги
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип — пила
Тип двигуна — щітковий
Швидкість обертання ланцюга на максимальних обертах — 4.7 м/с
Напруга акумулятора — 18 В Bosch H&G compat (не комплектується)
Тип акумулятора — Li-Ion
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Крок ланцюга — 3⁄8"
Ширина паза — 1.3 мм
Довжина шини — 25.0 см
Максимальний час роботи на акумуляторі 2.5 Ah — 25 хв
Максимальний час роботи на акумуляторі 4.0 Ah — 40 хв
Максимальний час роботи на акумуляторі 5.0 Ah — 50 хв
Натяг пилки — без додаткового інструменту
Маса (без обладнання для пиляння) — 2.8 кг
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 66 дБ (А)
Об'єм оливного бака — 0.11 л
Швидкий запуск — так
Гальмо ланцюга — так
Габаритні розміри: 610х215х217 мм
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Акумуляторна ланцюгова пила AL-KO CS 1825 BO Flex
Цепь
Шина
Зарядний пристрій і акумулятор, до комплекту не входять
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Вага | 2.8 кг |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, картонна коробка — 1 шт., ланцюг, машина |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.11 л |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Розмір шини | 25 см/10 дюймів |
| Швидкість ланцюга | 4.7 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Тріумф ланцюга | електронна |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 899 ₴





