
Тример електричний AL-KO GTE 350 Classic (112928)
2 599 ₴
- В наявності
- Код: 112928
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тример електричний GTE 350 Classic — це тример, який захищає людей і довкілля тихо й без вихлопних газів. Електричні тримери для газонів AL-KO є універсальними точними пристроями для скошування навіть усіх країв і куточків газону в зоні "газонокошіння". Гнучкий, міцний і такий сильний, наскільки Ви забажаєте: тример AL-KO GTE 350 Classic забезпечує ідеальні результати скошування з перевіреною якістю AL-KO. Електричний тример AL-KO виконує свою роботу в домашніх садах без вихлопних газів і спокійно. Потужний електродвигун і ергономічна телескопічна алюмінієва з оптимальним розподілом ваги, а також основна та регульована додаткова ручка роблять тример дуже простим у використанні. Особливістю є гнучка різальна головка шпульки, що обертається та нахиляється, для точного зрізання трави.
Конструктивні особливості:
Простота використання без складного сервісу
Надійний і потужний електродвигун
Оптимальна ширина різання
Легка вага
Компактні габарити
Зручна ручка
Потужна різальна система
Регульована за висотою штанга
Ергономічна ремінна оснастка
Розбірна конструкція зручна для транспортування і зберігання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип — тример
Тип привода — електричний
Потужність двигуна — 350 Вт
Потужність — 0.5 к. с.
Живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Ширина скошуючи волосінню — 25 см
Розташування двигуна — нижнє
Розбірний вал — немає
Діаметр вала — 25 мм
Швидкість обертання вала — 10000 об/хв
Тип ручки — D-подібна
Різальний елемент — волосінь
Максимальний діаметр волосіні — 1.6 мм
Телескопічна штанга — так
Подавання волосіні — напівавтоматична
Маса (без приладдя) — 2.3 кг
Гарантований рівень звукової потужності — 96 Lwa [дБ (A)]
Гарантія — 24 місяці
Сфери застосування:
Газон
Лужайки
Кустарники
Комплект постачання:
Тример електричний AL-KO GTE 350 Classic
Котушка з волосінню
Плечовий ремінь
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон,ключ, косильна головка, тример |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність двигуна | 350 Вт |
| Оберти двигуна | 10000 об/хв |
| Оснастка | Косильна головка |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Форма рукоятки | D-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 250 мм |
| Ширина захоплення ножа | не комплектується |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴


