
Домкрат гідравлічний пляшковий 12 т GTM TH91204
2 125 ₴
- Готово до відправки
- Код: TH91204
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідравлічний пляшковий домкрат GTM TH91204 — універсальний переносний механізм для підняття та фіксації вантажів вагою до 12 т. Домкрат відзначається простотою, високою надійністю та компактними розмірами, що дозволяє використовувати його як у промисловості, так і в побуті.
Конструктивні особливості:
- Висока якість виготовлення — надійність та довговічність
- Високий ККД до 80% — швидке підняття вантажу при невеликому зусиллі
- Надійний гідравлічний механізм — стабільна робота під великим навантаженням
- Максимальна робоча вага: 12 т
Технічні характеристики:
- Тип: гідравлічний пляшковий домкрат
- Модель: GTM TH91204
- Максимальна вантажопідйомність: 12 т
- Сфера застосування: автосервіс, промисловість, побутове використання
Комплектація:
- Гідравлічний пляшковий домкрат GTM TH91204
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 12000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 460 мм |
| Висота підхоплення | 240 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | важіль підіймання, домкрат |
| Тип | Гідравлічний |
| Габарити | 118x10Зx2З0 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 10000 кг |
| Висота підіймання | 460 мм |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 150 мм |
| Додаткові функції | Нарізний шток 80 мм |
| Стан товару | Новий |
| Кількість поршнів | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 125 ₴


