
Ножиці для дроту Whirlpower C023-09-150 ручні, прямі
422 ₴
- Готово до відправки
- Код: C023-09-150
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножиці для металу Whirlpower C023-09-150 — ручний інструмент для прямого різання дроту завтовшки не більше 3.5 мм. Часто використовуються на виробництві, під час виготовлення виробів із листового металу, на будівництві або під час ремонту, а також для монтажних і демонтажних робіт на СТО.
Конструктивні особливості:
- Леза ножиць виготовлені з нержавіючої сталі марки 420J2
- Ручка має спеціальні вушка для зручнішого використання однією рукою
- Ручки виготовлені з PP + TPR пластику
Технічні характеристики:
- Виробник: Whirlpower
- Тип: ножиці
- Призначення: для дроту/металу
- Тип ножиць: прямі
- Максимальна товщина дроту: 3.5 мм
Застосування:
- Виробництво
- Виготовлення виробів із листового металу
- Будівництво та ремонт
- Монтажні та демонтажні роботи
- СТО
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpower |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип ножиць по металу | Прямі |
| Спрямованість | Прямі |
| Довжина інструменту | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | для дроту |
| Призначення | прямий |
| Довжина пристрою | 140 мм |
| Товщина різу | 3.5 мм |
| Матеріал леза | 420J2 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴
