-4%

Акумуляторна ланцюгова пила Husqvarna Aspire P5-P4A KIT + АКБ і ЗП (9706213-05)
7 199 ₴
6 898 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9706213-05
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова пила Husqvarna Aspire P5-P4A KIT + АКБ і ЗП (9706213-05) — компактна акумуляторна мініпила для обрізання дерев і кущів, а також садово-паркових робіт. Інструмент оснащений електричним двигуном, який живиться від стандартних акумуляторів Husqvarna 18 В. Пила комплектується шиною довжиною 12,7 см і фірмовим ланцюгом. Постачається з 1 акумулятором ємністю 2,5 А·год і зарядним пристроєм.
Конструктивні особливості:
- Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів Husqvarna 18 В
- Довжина шини в комплекті: 12,7 см / 5"
- Крок комплектного ланцюга: 1/4"
- Максимальна швидкість ланцюга: 5 м/с
- Максимальна товщина різання гілок: 75 мм
- Індикатор заряду батареї на корпусі
- Безінструментальна заміна ланцюга
- Зручна прогумована ручка
- Вага пили без акумулятора: 1,3 кг
Технічні характеристики:
- Тип: акумуляторна ланцюгова пила
- Акумулятор: Li-Ion Husqvarna P4A 18-B45, 18 В, 2,5 А·год
- Шина: 5"/127 мм
- Ланцюг: SP11G
- Максимальна товщина різання: 75 мм
- Максимальна швидкість ланцюга: 5 м/с
- Вага без акумулятора: 1,3 кг
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила Husqvarna Aspire P5-P4A
- Акумулятор Li-Ion Husqvarna P4A 18-B45, 18 В, 2,5 А·год
- Зарядний пристрій Husqvarna P4A 18-C70
- Шина 5"/127 мм
- Ланцюг SP11G
- Олія для змащення ланцюга Husqvarna Bio 50 мл
- Інструкція
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 127 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | Акумулятор 1 шт., зарядний пристрій, Картонне паковання, ланцюг, шина |
| Харчування | Від акумулятора |
| Кількість ланок | 32 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Швеція |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Побутовий |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Ні. |
| Автоматичне змащування ланцюга | Немає |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |
| Розмір шини | 12.7 см/5 дюйма |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 898 ₴



