
Підставка під машину 6т GTM T46001 2 шт.
3 468 ₴
- Готово до відправки
- Код: T46001
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка під машину 6 т GTM T46001 — це комплект із 2 міцних сталевих підставок, призначених для фіксації та страховки автомобіля на висоті під час виконання ремонтних або сервісних робіт. Підставки використовуються у випадках, коли в гаражі відсутня естакада або оглядова яма. Надійна конструкція забезпечує стійкість транспортного засобу, а простий механізм фіксації дозволяє швидко встановити необхідну висоту. Комплект підходить для використання в автосервісах, промисловості та в побутових умовах.
Конструктивні особливості:
- Міцна сталева конструкція для високої надійності
- Простий та надійний механізм фіксації висоти
- Стійка основа для безпечної підтримки автомобіля
- Призначені для страхування транспортного засобу під час ремонту
- Підходять для використання в автосервісах і гаражах
- Висока якість виготовлення
Технічні характеристики:
- Виробник: GTM
- Тип інструменту: підставка під автомобіль
- Максимальне навантаження: 6 т
- Матеріал: сталь
- Кількість у комплекті: 2 шт
- Призначення: фіксація та страховка автомобіля на висоті
- Сфера застосування: автосервіс, промисловість, побутове використання
Комплектація:
- Підставка під машину GTM T46001 — 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 605 мм |
| Висота підхоплення | 395 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 12.9 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Висота | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Підставка під машину — 2 шт. |
| Тип | Підставка під машину |
| Габарити | З10x265x460 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 6000 кг |
| Висота підіймання | 605 мм |
| Механізм підйому | Механічний |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 468 ₴



