
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA460ZK (без АКБ) (DDA460ZK)
28 094 ₴
- В наявності
- Код: DDA460ZK
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Безщітковий двигун постійного струму Makita BL з високим коефіцієнтом потужності з високим коефіцієнтом потужності
Безщітковий двигун постійного струму створює менше тепловиділення й ідеально підходить для тривалого використання у виробничих цілях
Функція автоматичного приводу крутного моменту (ADT) регулює крутний момент і швидкість залежно від умов навантаження
Технологія eXtreme Protection (XPT) забезпечує максимальний захист від пилу, сміття та вологості для оптимальної роботи в екстремальних умовах
Обмежувач крутного моменту зупиняє обертання патрона, якщо відбувається заклинювання для підвищення безпеки оператора та захисту інструмента
Функція плавного пуску поступово збільшує швидкість обертання
Регулювання кількості обертів
Подвійний світлодіод для освітлення робочої зони
Ергономічна м'яка гумова ручка для поглинання вібрації та зручної роботи
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Makita
Тип — дриль
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 18 + 18 В
Тип акумулятора — Li-ion, LXT
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип двигуна — безщітковий
Кількість обертів холостого ходу 1 швидкість: 0 - 350 об/хв
Кількість обертів холостого ходу 2 швидкість: 0 - 1400 об./хв
Діаметр свердління (сталь) — 13 мм
Діаметр свердління (дерево) свердло форстнера — 118 мм
Діаметр свердління (дерево) коронка — 159 мм
Діаметр затискного патрона: 1.5 - 13 мм
Рівень шуму: звуковий тиск 70 дБ (А)
Рівень вібрації: свердління для металу — 3.0 м/сек2
Максимальний крутний момент — 136 Нм
Тип патрона — ключовий
LED-подсветка - да
Розміри (ДхШхВ): 538х116х193 мм
Вага — 6.3 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA460ZK (без АКБ)
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Ключ для патрона
Бічна ручка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип патрона | Ключовий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 6.3 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 118 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 350 об./хв,1400 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | інструкція, Картонна упаковка, включно зі свердлильним патроном, ручка |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18+18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль безударний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 094 ₴




