
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DF033DZ (без АКБ) (DF033DZ)
3 553 ₴
- Немає в наявності
- Код: DF033DZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Потужний двигун
Металевий редуктор
Зручно розташований перемикач реверсу
Шестигранник 1⁄4 замість патрона забезпечує найкомпактнішу базу всього 120 мм
Зручна ергономічна ручка забезпечує високу ефективність роботи з інструментом
Легкий і компактний інструмент із регулюванням числа обертів (2 щаблі)
Світлодіодна підсвітка з функцією попереднього світіння автоматично спалахує перед тим, як двигун починає працювати
Іонно-літієвий акумулятор потужністю 10.8 В забезпечує високу ефективність роботи інструмента
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Makita
Тип — дриль-шурупокрут
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 10.8 В (12 V MAX)
Тип акумулятора — Li-ion, XGT
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип двигуна — щітковий
Кількість обертів холостого ходу 1 швидкість: 0 - 450 об/хв
Кількість обертів холостого ходу 2 швидкість: 0 - 1700 об./хв
Діаметр свердління (сталь) — 10 мм
Діаметр свердління (дерево) — 28 мм
Діаметр свердління (каменя) — 10 мм
Тип патрона — 1⁄4" (6.35 мм)
Максимальний крутний момент — 30 Нм
Мінімальний крутний момент — 14 Нм
Рівень шуму: звуковий тиск 82 дБ (А)
Рівень вібрації: свердління для металу — 2.5 м/сек2
LED-подсветка - да
Розміри (ДхШхВ): 120х66х217 мм
Вага — 0.8 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DF033DZ (без АКБ)
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Ключ для патрона
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.8 кг |
| Діаметр патрона | 6.35 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 28 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 450 об/хв,1700 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | інструкція, Картонне паковання, ручка |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 10.8 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | 1/4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 553 ₴





