
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF482RFE (DDF482RFE)
14 571 ₴
- Готово до відправки
- Код: DDF482RFE
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF482RFE — потужний та продуктивний інструмент для свердління і закручування у деревині, металі та пластмасі. Ідеально підходить для професійного та домашнього використання.
Конструктивні особливості та переваги:
- Висока потужність і продуктивність
- Ергономічний корпус, захищений від пилу та вологи
- Широкий діапазон моментів затягування для максимальної точності
- Універсальний патрон для швидкої заміни насадок і біт
- Двошвидкісний редуктор із металевими шестернями
- Світлодіодна підсвітка з функцією післясвічення
- 21 ступінь регулювання крутного моменту
- Гальмування двигуна для точного закручування
- Нековзна ручка з гумовою вставкою
Технічні характеристики:
- Бренд: Makita (Японія)
- Країна виробник: Китай
- Тип: дриль-шурупокрут
- Живлення: акумулятор Li-ion LXT 18 В, 3 А·год
- Тип двигуна: щітковий
- Кількість швидкостей: 2
- Обертів холостого ходу: 1 швидкість: 0–600 об/хв, 2 швидкість: 0–1900 об/хв
- Діаметр свердління: дерево — 38 мм, сталь — 13 мм
- Діаметр патрона: 1.5–13 мм
- Крутний момент: мінімальний — 36 Нм, максимальний — 62 Нм
- Рівень шуму: 75 дБ (А)
- Рівень вібрації: свердління для металу — 1.5 м/с²
- LED-підсвітка: є
- Розміри (Д×Ш×В): 185×79×249 мм
- Вага: 1.5 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF482RFE
- Акумулятор 3.0 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Кейс для зберігання та транспортування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний крутний момент | 62 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1900 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | інструкція, акумулятор (2 шт.), зарядний пристрій, Кейс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Японія |
| LED-підсвічування | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Стан товару | Новий |
| Вдарний режим | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 571 ₴



