
Акумуляторна пряма шліфмашина Metabo GVB 18 LTX BL 11-7 HT (600829850)
16 044 ₴
- В наявності
- Код: 600829850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфмашина Metabo GVB 18 LTX BL 11-7 HT — це акумуляторна прямошліфувальна машина з високим крутним моментом і довгим шліфувальним шпинделем для шліфування у важких умовах — навіть в обмеженому просторі. Завдяки високому крутному моменту, навіть за низької швидкості обертання, цей інструмент ідеально підходить для роботи з ламелевими шліфувальними дисками.
Конструктивні особливості:
Двигун без колектора з високою продуктивністю, що не вимагає обслуговування.
Потужність двигуна можна порівняти з мережевим 1100 Вт.
Електронний захист від перегрівання та перевантаження.
Плавний пуск, для початку робіт без ривків.
Коліщатко для точного встановлення числа обертів і плавного їх регулювання.
Занижена кількість обертів редуктором, завдяки чому неабияк збільшений крутний момент.
Зручна пускова клавіша з фіксацією в натиснутому положенні, робить менш стомливою тривалі роботи.
Система швидкої зупинки шпинделя після вимкнення пускової клавіші неабияк економить робочий час.
Для швидкої та зручної зміни обладнання передбачена кнопка блокування шпинделя.
Захист від повторного увімкнення, не дасть несанкціоновано запуститися інструменту, якщо ви міняєте акумуляторні блоки та водночас натиснута пускова клавіша.
Дуже тонкий корпус мотора та довгастий корпус редуктора, гарантує надійне та зручне захоплення двома руками, для повного контролю над інструментом і робіт із мінімальною втомою.
Гумовий знімний чохол на редукторі, запобігає ковзанню руки під час роботи.
Задня частина корпусу з акумуляторним блоком, можна повертати з кроком 90°, для максимальної зручності в роботі.
Захисний фільтр на повітрозабірнику надійно захищає двигун від потрапляння великих частинок.
Компактні розміри та невелика вага.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — шліфмашина
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 18 В
Тип акумулятора — Li-Ion
Ємність акумулятора — не постачається
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Частота холостого ходу: 1500 - 7000 об./хв
Рівень звукової потужності (Lwa) — 85 dB (A)
Вібрація — 2.4 м/с2
Діаметр затискної шийки — 43 мм
Цанговий затискач — 6 мм
Вага — 2.2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна пряма шліфмашина Metabo GVB 18 LTX BL 11-7 HT
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
6 мм цанговий затискач
Захисний гумовий чохол
Пиловий фільтр
Гайковий ключ
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Кількість обертів | 7000 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | Пряма |
| Рівень шуму | 85 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 044 ₴




