
Тример акумуляторний Husqvarna 215iL (без АКБ і ЗП) (9705360-01)
8 999 ₴
- В наявності
- Код: 9705360-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna 215iL — високоякісний акумуляторний тример для трави, підходить для швидкого та легкого скошування країв газону та трави в невеликих садах. Потужний безщітковий двигун працює з низьким рівнем шуму, вібрації й браку прямих викидів. Його дуже зручно використовувати й зберігати завдяки малій вазі, телескопічній штанзі та регульованій ручці. Оновлений інтерфейс користувача та головка тримера зі швидкою заміною, яку можна повторно заправити кордом без демонтажу, все це забезпечує плавну та надійну роботу.
Конструктивні особливості:
Низький рівень шуму сприяє створенню приємного робочого середовища та зменшує дискомфорт для людей навколо
Вибравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть куди менше, ніж під час роботи з аналогічним виробом, обладнаним двигуном внутрішнього згоряння. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO2 під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Проте важливо зазначити, що викиди CO2 створюються під час виготовлення цього виробу, його заряджання та утилізації
Компактність і легкість для комфортного, ергономічного використання й меншого навантаження на тіло
Виріб автоматично вимикається, якщо його залишити без нагляду, що дає змогу продовжити термін експлуатації акумулятора та знизити ризик травматизму
Безщітковий двигун для більшої ефективності, тривалішого терміну експлуатації й більш рідкісного обслуговування, порівнюючи зі щітковими двигунами. Оскільки щіток немає, унеможливлюється тертя, тому енергія не втрачається й двигун не перегрівається. Це також усуває потребу в обслуговуванні або заміні зношених щіток і надає додаткові переваги від покращеної продуктивності та більшого крутного моменту
За допомогою тримера Rapid ReplaceTM ви можете легко встановлювати нову нитку тримера, не відкриваючи кришку. Щоб встановити нову нитку, протягніть її через головку тримера та поверніть ручку
Акумулятор розміщується у виробі горизонтально, що зменшує ризик потрапляння бруду, води, стружки та пилу в акумуляторний відсік, що могло б викликати проблеми зі з'єднанням. Крім того, це покращує розподіл ваги та збалансованість інструмента, роблячи його зручнішим у використанні та покращуючи маневровість. Наскрізна конструкція корпусу також забезпечує високий ступінь гнучкості, оскільки дає змогу використовувати акумуляторні блоки різних розмірів
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X з напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати в декількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне та потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Всі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання впродовж тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента
Режим savETM максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін експлуатації акумулятора завдяки зниженню кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не вимагають повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savETM
Клавіатура інтуїтивно зрозуміла та дає змогу легко настроїти параметри одним натисканням кнопки
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — Husqvarna
Тип — тример
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 36 В
Ширина скошування — 31 см
Вага (без батареї та різального обладнання) — 2.6 кг
Діаметр штанги — 36 мм
Довжина — 173 см
Максимальні оберти вихідного вала — 6800 об./хв
Тип двигуна — BLDC (безщітковий)
Передатне число — 1
Кут редуктора — 0°
Тримерна головка — R25B
Гарантований рівень потужності звуку, LWA 92 дБ (А)
Рівень звукового тиску на вухо оператора 74.9 дБ (А)
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) передня ручка 4.5 m/s2
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) задня ручка 2.7 m/s2
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Тример акумуляторний Husqvarna 215iL
Тримерна головка — R25B
Постачається без зарядного пристрою й акумулятора
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Тип | Тример |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Діаметр штанги | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від одного заряду | 40 хв |
| Діаметр волосіні | 2.0 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | гарантійний талон, картонна коробка — 1 шт., косильна головка, шестигранний ключ |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Штанги | Алюміній |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Оберти двигуна | 6800 об./хв |
| Оснастка | Косильна головка |
| Особливості | Коригування перевертів |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Форма рукоятки | D-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴





