
Райдер з нульовим розворотом Husqvarna Z 454X (9705764-01)
549 999 ₴
- В наявності
- Код: 9705764-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna Z454X — це потужна газонокосарка професійного рівня з нульовим радіусом розвороту, розроблена для невеликих і середніх парків і професійних озеленювачів і хліборобців. Вона забезпечує тривалу роботу зі швидким і ефективним скошуванням за низької загальної вартості володіння. Обладнана інтегрованою трансмісією зі зниженням шуму, світлодіодним цифровим покажчиком палива, складаною сиским захистом оператора ROP:s, вбудованим стоянковим гальмом. Має ефективну комерційну різальну деку PZT із шириною скошування 137 см, що має два варіанти викиду скошеної трави: на бік і мульчування.
Конструктивні особливості:
Дека має високопродуктивні ножі й ефективну конструкцію потоку повітря, це забезпечує високу швидкість скошування без втрати якості
Система приводу Parker серії HTE забезпечує плавну тиху роботу та зменшене накопичення тепла для збільшення терміну експлуатації та підвищення ефективності
13 положень висоти деки різальної дає змогу точно відрегулювати її висоту, а за допомогою педалі процес неабияк полегшується
Усі важелі керування розміщені продумано для максимальної зручності користування
Включається автоматично, коли кермові важелі переміщаються назовні та вимикається під час переміщення важелів всередину
Сидіння має регулювання за висотою вгору/вниз і вперед/назад для вибору найкращого положення оператора
Надміцні приводні вали для приводу ножів різальних, обладнані конічними роликовими підшипниками, які можна змащувати, що забезпечує міцність і довговічність. Встановлений в алюмінієвий корпус для ефективного відведення тепла
Світлодіодний індикатор рівня палива в автомобільному стилі дає змогу вам точно знати, скільки палива залишилося, і попереджає вас, коли палива занадто мало
Оптимізований баланс мас дає змогу підтримувати тягу на схилах і пагорбах, у такий спосіб підвищує безпеку оператора та швидкість роботи
Швидкий доступ до різальної деки для легкого обслуговування й очищення
Жолоб для викидання скошеної трави виготовлений зі стійкої гуми, що продовжує термін використання
Система захисту оператора під час перекидання виробу (ROPS) — це захисна дуга, яку можна скласти для роботи, де є обмеження за висотою
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — США
Виробник — Husqvarna
Тип — райдер
Тип енергії двигуна — бензиновий
Потужність двигуна — 16.1 кВт
Потужність — 21.6 л.
Ширина скошування — 137 см
Максимальна висота скошування — 114 мм
Мінімальна висота скошування — 38 мм
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 792 г/кВт-год
Максимальна швидкість: 0 – 14.0 км/год
Об'єм циліндра — 726 cm3
Виробник двигуна — Kawasaki
Модель двигуна — FR691V
Акумулятор — 12 В
Генератор – 15 А
Кількість циліндрів — 2
Матеріал сидіння — PU
Висота спинки сидіння — висока
Тип трансмісії — гідростатична
Виробник трансмісії — Parker THE
Вага — 392.0 кг
Кількість рівнів висоти скошування — 13
Габаритні розміри: 194х125х127 см
Об'єм паливного бака — 22.7 л
Об'єм оливи — 2.1 л
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Райдер із нульовим розворотом Husqvarna Z 454X
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Тип | Райдер |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 392 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 22.7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Викид трави | бічна |
| Висота стрижки, мін-макс | 38 - 114 мм |
| Комплектація | інструкція експлуатації |
| Макс. ширина захоплення | 137 см |
| Максимальна швидкість | 14.0 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Модель двигуна | Kawasaki FR691V |
| Потужність двигуна | 16100 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 21.6 л.с |
| Об'єм двигуна | 726 см3 |
| Об'єм бака для олії | 2.1 л |
| Харчування | Бензин |
| Розмір задніх коліс | 180/85-8 |
| Розмір кермових коліс | 110/60-5 |
| Розміри | 194х125х127 см |
| Коригування висоти | синхронна |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | США |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип коліс | пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 999 ₴








