
Кущоріз бензиновий Husqvarna 122HD60 (9665324-01)
10 999 ₴
- В наявності
- Код: 9665324-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкі бензоножиці з низьким рівнем шуму для домашнього використання з простими у використанні функціями, як-от Smart Start® і регульована задня ручка.
Конструктивні особливості:
Ефективні амортизатори LowVib® поглинають вібрацію, оберігаючи руки та пензлі користувача
Спеціально розроблені двигун і стартер для легкого та швидкого запуску з мінімальними зусиллями. Опір пускового шнура зменшено майже на 40%
Ручний насос паливний прискорює й полегшує запуск інструмента, а саме прокачує паливо та видаляє повітря з паливної системи
Задня ручка може бути поставлена в кілька положень для полегшення різання сторін і верхньої частини живоплоту
Довгі ножі
Після застосування вимикача він автоматично переводиться в положення "ВКЛ", щоб інструмент було легше запустити наступного разу
Конструкція двигуна забезпечує низький рівень шуму та створює приємнішу робочу атмосферу
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — Husqvarna
Тип — кущоріз
Тип енергії двигуна — бензиновий
Рекомендований максимальний діаметр гілок — 20 мм
Максимальні оберти двигуна: 0 – 4050 об/хв
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 1528 г/кВт·год
Об'єм циліндра — 21.7 cm3
Потужність двигуна — 0.6 кВт
Потужність — 0.8 л.
Споживання палива — 575 г/кВт| год
Об'єм паливного бака — 0.3 л
Довжина ножів — 600 мм
Відстань між зубами — 28 мм
Розміри, довжина — 116 см
Вага (без різального обладнання) — 4.9 кг
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 101 дБ (А)
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 94 дБ (А)
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) ліва ручка — 3.6 m/s2
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) права ручка — 4.1 m/s2
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Кущоріз бензиновий Husqvarna 122HD60
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Довжина леза | 59 см |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання |
| Потужність двигуна | 600 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 0.8 л.с |
| Об'єм паливного бака | 0.3 л |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 0.57 л/год л/годину |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Рівень шуму | 101 дБ |
| Крок зубців | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴

