
Кущоріз бензиновий Husqvarna 545F (9678845-02)
27 999 ₴
- В наявності
- Код: 9678845-02
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Базова модель очисного кущоріза-пили, розроблена для постійного професійного використання у важких умовах. Міцний двигун 45 см3 забезпечує потужність, необхідну для виконання роботи.
Конструктивні особливості:
Похила стійка керма та комфортні ручки забезпечують надійне захоплення рукою й комфорт під час роботи
Привод газу на великий палець для кращого контролю. Зменшує стомлюваність м'язів руки
Магнітний тримач у редукторі полегшує заміну пиляльного диска
Ефективна система віброгасіння зменшує навантаження на руки оператора
Ергономічне ранцеве кріплення з чималою площею опори на спині, м'якими плечовими вставками та поясною підтримкою для рівномірного розподілу навантаження роблять можливою роботу з інструментом на великих територіях упродовж тривалого часу
Двигун X-Torq® учетверо зменшує викиди шкідливих газів, водночас витрачає палива на 20% менше, порівнюючи зі звичайним двигуном
Конічний редуктор спроєктований для лісових робіт із високошвидкісними дисками для кращої продуктивності
Після застосування вимикача він автоматично переводиться в положення "ВКЛ", щоб інструмент було легше запустити наступного разу
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип — кущоріз
Тип енергії двигуна — бензиновий
Об'єм циліндра — 45.7 cm3
Потужність двигуна — 2.0 кВт
Потужність — 2.7 л.
Об'єм паливного бака — 0.9 л
Споживання палива — 450 г/кВт-год
Оптимальні робочі оберти двигуна — 9000 об/хв
Оберти холостого ходу — 2700 об/хв
Максимальні оберти вихідного вала — 10100 об./хв
Диск пиляльний — Scarlett 225-24
Підвіска кущоріза — Balance X
Тип ручок — велосипедні
Ширина скошування — 22.5 см
Передатне число — 1.4
Кут редуктора — 24°
Діаметр штанги — 32.0 мм
Вага (без різального обладнання) — 8.4 кг
Двигун: 2-тактний
Тип оливи: Husqvarna 2-тактна або еквівалент за 50:1
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 114 дБ (А)
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 99 дБ (А)
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) ліва ручка — 2.9 m/s2
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) права ручка — 3.2 m/s2
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Кущоріз бензиновий Husqvarna 545F
Диск пиляльний — Scarlett 225-24
Підвіска кущоріза — Balance X
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Діаметр штанги | 32 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1483 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | гарантійний талон, картонна коробка — 1 шт., пиляльний диск |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність | 2 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.7 л.с |
| Оберти двигуна | 9000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 45.7 см3 |
| Оснастка | пиляльний диск |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 0.45 л/год л/годину |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип | Кусторез |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Ширина захоплення ножа | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 999 ₴








