
Кущоріз бензиновий Husqvarna 522HD60X (9676587-01)
19 999 ₴
- В наявності
- Код: 9676587-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двосторонні бензоножиці з двигуном 21.7 см3 і різальним лезом 60 см для робіт із догляду за живоплотом. Багатопозиційний тримач і неймовірно низька вага поєднується з витонченим, збалансованим дизайном і низьким рівнем вібрацій. Надає користувачеві чудове керування, водночас високошвидкісні ножі, захист лез і потужна вихідна потужність забезпечують чудову продуктивність різання.
Конструктивні особливості:
Загартовані сталеві леза, оптимізовані кути крайки та висока швидкість ножа для збільшення продуктивності під час обрізання
Ручний насос паливний прискорює й полегшує запуск інструмента, а саме прокачує паливо та видаляє повітря з паливної системи
Двоступеневий повітряний фільтр забезпечує менші витрати на обслуговування і менше зношування двигуна
Задня ручка може бути поставлена в кілька положень для полегшення різання сторін і верхньої частини живоплоту
Після застосування вимикача він автоматично переводиться в положення "ВКЛ", щоб інструмент було легше запустити наступного разу
Запустити холодний двигун легше за допомогою інтуїтивного дроселя, до якого легко дістатися й керувати
Конструкція двигуна забезпечує низький рівень шуму та створює приємнішу робочу атмосферу
Гострі та міцні різальні ножі для ефективної та тривалої експлуатації
Внутрішні шестерні були спеціально розроблені для тривалого терміну експлуатації та випробувані у важких умовах
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — Husqvarna
Тип — кущоріз
Тип енергії двигуна — бензиновий
Тип двигуна: 2-тактний
Рекомендований максимальний діаметр гілок — 20 мм
Максимальні оберти двигуна: 0 – 4400 об./хв
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 1344 г/кВт·год
Об'єм циліндра — 21.7 cm3
Потужність двигуна — 0.6 кВт
Потужність — 0.8 л.с.
Споживання палива — 620 г/кВт| год
Об'єм паливного бака — 0.45 л
Довжина ножів — 600 мм
Відстань між зубами — 30 мм
Габаритні розміри: 1150x260x210 мм
Вага (без різального обладнання) — 4.9 кг
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 102 дБ (А)
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 93 дБ (А)
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) ліва ручка — 1.2 m/s2
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) права ручка — 2.7 m/s2
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Кущоріз бензиновий Husqvarna 522HD60X
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Довжина леза | 60 мм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання |
| Потужність двигуна | 600 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 0.8 л.с |
| Об'єм паливного бака | 0.45 л |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 0.62 л/год л/годину |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Рівень шуму | 102 дБ |
| Крок зубців | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴








