
Кущоріз телескопічний акумуляторний Husqvarna 120iTK4-H (АКБ + ЗП) (9705159-05)
14 149 ₴
- В наявності
- Код: 9705159-05
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний мотоножиці Husqvarna 120iTK4 поєднує в собі продуктивність бензинового двигуна з нульовим викидом шкідливих речовин і тихою роботою. 120iTK4 — це виріб із телескопічною жердиною, що означає, що ви можете комбінувати "корпус" машини з насадкою для стриження живоплоту або пилкою для жердини. Це робить його універсальним і зручним інструментом для виконання декількох операцій залежно від поставленого завдання. Обладнаний телескопічною трубою з вильотом до 4 м і роз'ємним валом для зручності транспортування. Регульована різальна дека з 7 кутами нахилу для зручного положення під час стриження бічних сторін і живих огорож різної висоти.
Конструктивні особливості:
Низький рівень шуму сприяє створенню приємного робочого середовища та зменшує дискомфорт для людей навколо
Вибравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть куди менше, ніж під час роботи з аналогічним виробом, обладнаним двигуном внутрішнього згоряння. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO2 під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Проте важливо зазначити, що викиди CO2 створюються під час виготовлення цього виробу, його заряджання та утилізації
Трубка має телескопічну функцію для швидкого регулювання висоти різання
Виріб можна скласти навпіл без використання інструментів, що полегшує транспортування та зберігання
Компактність і легкість для комфортного, ергономічного використання й меншого навантаження на тіло
Виріб автоматично вимикається, якщо його залишити без нагляду, що дає змогу продовжити термін експлуатації акумулятора та знизити ризик травматизму
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X з напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати в декількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне та потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Всі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання впродовж тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента
Шарнірна різальна дека для більшої універсальності та менш стомлювальної роботи. Регулюється по 7 кутах для зручного положення під час стриження бічних сторін, нестандартних кутів, важкодоступних місць або живих огорож різної висоти
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — Husqvarna
Тип садової техніки: кущоріз — телескопічний
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 36 В
Швидкість різання — 2800 ходів/хв
Рекомендований максимальний діаметр гілок — 15 мм
Ширина скошування — 480 мм
Довжина ножів — 500 мм
Відстань між зубцями ножів — 20 мм
Тип двигуна: PMDC (з 2 щітками)
Вага (без батареї та різального обладнання) — 4.5 кг
Довжина в розкладеному вигляді — 230 см
Гарантований рівень потужності звуку, LWA 94 дБ (А)
Рівень звукового тиску на вухо оператора 81.3 дБ (А)
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) передня ручка 0.816 m/s2
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) задня ручка 1.223 m/s2
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Кущоріз телескопічний акумуляторний Husqvarna 120iTK4-H
Постачається з акумулятором BLi10
Постачається із зарядним пристроєм 40-C80
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Довжина леза | 50 см |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість обертів | 2800 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | акумулятор, гарантійний талон, зарядний пристрій, Картонне паковання |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Особливості | поворотна ручка |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Крок зубців | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 149 ₴





