
Кущоріз телескопічний акумуляторний Husqvarna 520iHE3 (без АКБ і ЗП) (9679158-13)
22 999 ₴
- В наявності
- Код: 9679158-13
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторні ножиці для живоплоту, що поєднують у собі бензинову продуктивність із нульовими викидами та надзвичайно тиху роботу. Ножиці дають доступ на відстань до 3.5 м, забезпечують високу швидкість різання та довговічність, професійний рівень продуктивності та результатів. Працюють досить тихо та екологічно чисті для використання навіть у житлових районах, готелях, лікарнях та ін. Дистанційне регулювання кута нахилу та зручні ручки роблять 520iHE3 ідеальними для будь-якої роботи. Сумісні з усіма BLi-акумуляторами та зарядними пристроями Husqvarna.
Конструктивні особливості:
Режим savETM максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін експлуатації акумулятора завдяки зниженню кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не вимагають повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savETM
Цей акумуляторний виріб Husqvarna відповідає класифікації IPX4 за стійкістю до дощу. Це робить його довговічним і надійним інструментом, який можна використовувати цілий рік за будь-яких погодних умов
Клавіатура інтуїтивно зрозуміла та дає змогу легко настроїти параметри одним натисканням кнопки
Акумулятор розміщується у виробі горизонтально, що зменшує ризик потрапляння бруду, води, стружки та пилу в акумуляторний відсік, що могло б викликати проблеми зі з'єднанням. Крім того, це покращує розподіл ваги та збалансованість інструмента, роблячи його зручнішим у використанні та покращуючи маневровість. Наскрізна конструкція корпусу також забезпечує високий ступінь гнучкості, оскільки дає змогу використовувати акумуляторні блоки різних розмірів
Вдосконалений двигун без щіток власного розроблення на 25% ефективніше від звичайного двигуна зі щітками. Завдяки цьому він забезпечує високий і стабільний крутний момент
Ручка ергономічної форми для більшого комфорту та легкого доступу до елементів керування
Регулювання кута забезпечує ергономічні робочі положення під час стриження як високих, так і низьких живих огорожей
Низький рівень шуму створює приємну робочу атмосферу та дає змогу працювати довше навіть у більшості громадських місць. Рівень шуму наших акумуляторних виробів на 13 дБ (А) нижчий, ніж бензинових. Зменшення на 3 дБ
Вибравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть куди менше, ніж під час роботи з аналогічним виробом, обладнаним двигуном внутрішнього згоряння. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO2 під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Проте важливо зазначити, що викиди CO2 створюються під час виготовлення цього виробу, його заряджання та утилізації
Робота без використання палива, мінімум вузлів для обслуговування й електронно-керована система приводу сприяє зменшенню простоїв і зниженню витрат на обслуговування
Міцний, але дуже тонкий металевий корпус — один із багатьох міцних елементів пристрою. Він призначений для захисту двигуна та шестерень
4000 різань на хвилину забезпечують чудові результати різання
Зручна ручка для регулювання кута нахилу різальної деки
Великий радіус дії для збільшення продуктивності. Різальна пластина може бути встановлена під різними кутами до валу, так що ви можете зрізати верхівку, стоячи на землі
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип садової техніки: кущоріз — телескопічний
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 36 В
Швидкість різання — 4000 ходів/хв
Рекомендований максимальний діаметр гілок — 32 мм
Ширина скошування — 530 мм
Довжина ножів — 550 мм
Відстань між зубцями ножів — 32 мм
Тип двигуна: BLDC (безщітковий)
Вага (без батареї та різального обладнання) — 4.2 кг
Довжина в розкладеному вигляді — 227 см
Гарантований рівень потужності звуку, LWA 95 дБ (А)
Рівень звукового тиску на вухо оператора 84 дБ (А)
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) передня ручка 1.7 m/s2
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) задня ручка 2.6 m/s2
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Кущоріз телескопічний акумуляторний Husqvarna 520iHE3
Постачається без зарядного пристрою й акумулятора
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Довжина леза | 55 см |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 4000 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Особливості | поворотна ручка |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Крок зубців | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴







