
Кущоріз бензиновий Husqvarna 525HE4 (9679451-01)
32 499 ₴
- В наявності
- Код: 9679451-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензонжиці Husqvarna 525HE4 — це ножиці для живоплоту з двигуном 25 см3 з ножем 60 см із високою швидкістю, призначені для професійних користувачів. Завдяки фантастичній досяжності до 4 метрів, 37 мм кроком леза та з надійним і міцним фіксуванням робочого кута до 135°, ця універсальна машина підходить для високих живих огорож, без різниці — широких або вузьких. Двигун слугує противагою й робить машину винятково добре збалансованою та зручною у використанні. Ножиці обладнані заднім бампером та інтуїтивно зрозумілим керуванням для легкого запуску.
Конструктивні особливості:
Довгий різальний ніж для розширеного охоплення
Двигун X-Torq® учетверо зменшує викиди шкідливих газів, водночас витрачає палива на 20% менше, порівнюючи зі звичайним двигуном
Спеціально розроблені двигун і стартер для легкого та швидкого запуску з мінімальними зусиллями Опір пускового шнура зменшено майже на 40%
Регульоване положення різальних ножів для більшої універсальності та менш стомлювальної роботи
Після застосування вимикача він автоматично переводиться в положення "ВКЛ", щоб інструмент було легше запустити наступного разу
Задній протиударний захист захищає двигун від пошкоджень
Всі елементи керування розроблені так, щоб їх було легко зрозуміти та використовувати
Автономність стартера від інших елементів двигуна полегшує заміну стартерного шнура
Різальне полотно складається для зручного транспортування і зберігання
Ручний насос паливний прискорює й полегшує запуск інструмента, а саме прокачує паливо та видаляє повітря з паливної системи
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип — кущоріз
Призначення — обрізання кущів, огорожей
Тип енергії двигуна — бензиновий
Тип двигуна: 2-тактний
Рекомендований максимальний діаметр гілок — 20 мм
Максимальні оберти двигуна: 0 – 4400 об./хв
Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 1141 г/кВт·год
Об'єм циліндра — 25.4 cm3
Потужність двигуна — 1.0 кВт
Потужність — 1.36 л.с.
Споживання палива — 600 г/кВт| год
Об'єм паливного бака — 0.5 л
Довжина ножів — 600 мм
Відстань між зубами — 30 мм
Габаритні розміри: довжина — 192 см
Вага (без різального обладнання) — 6.3 кг
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 107 дБ (А)
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 96 дБ (А)
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) ліва ручка — 3.9 m/s2
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) права ручка — 4.6 m/s2
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Кущоріз бензиновий Husqvarna 525HE4
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.3 кг |
| Довжина леза | 60 см |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.36 л. |
| Об'єм паливного бака | 0.5 л |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 0.6 л/год л/годину |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Рівень шуму | 107 дБ |
| Крок зубців | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 499 ₴








