
Кущоріз акумуляторний Husqvarna 215iHD45 (АКБ + ЗП) (9705365-02)
12 999 ₴
- В наявності
- Код: 9705365-02
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna 215iHD45 — двобічні акумуляторні ножиці для живоплоту, підходять для будь-якого типу живоплоту. Легкі та добре збалансовані, ці акумуляторні ножиці дуже прості в запуску та використанні, з преміальним дизайном, продуктивністю зрізання й довговічністю. Обладнані оновленим цифровим інтерфейсом користувача, суцільнометалевим редуктором і безщітковим електродвигуном, який не вимагає обслуговування, досить потужні, щоб зрізати навіть товстіші гілки, ніж зазвичай.
Конструктивні особливості:
Низький рівень шуму сприяє створенню приємного робочого середовища та зменшує дискомфорт для людей навколо
Вибравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть куди менше, ніж під час роботи з аналогічним виробом, обладнаним двигуном внутрішнього згоряння. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO2 під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Проте важливо зазначити, що викиди CO2 створюються під час виготовлення цього виробу, його заряджання та утилізації
Ми продумано розробили наші продукти з простою в керуванні й інтуїтивно зрозумілою клавіатурою. Переконайтеся, що ви можете оптимізувати свій час і продуктивність продукту простим натисканням кнопки. Обладнаний світлодіодними індикаторами, що показують стан батареї, і твердими кнопками для кращого контролю
Компактність і легкість для комфортного, ергономічного використання й меншого навантаження на тіло
Виріб автоматично вимикається, якщо його залишити без нагляду, що дає змогу продовжити термін експлуатації акумулятора та знизити ризик травматизму
Безщітковий двигун для більшої ефективності, тривалішого терміну експлуатації й більш рідкісного обслуговування, порівнюючи зі щітковими двигунами. Оскільки щіток немає, унеможливлюється тертя, тому енергія не втрачається й двигун не перегрівається. Це також усуває потребу в обслуговуванні або заміні зношених щіток і надає додаткові переваги від покращеної продуктивності та більшого крутного моменту
Акумулятор розміщується у виробі горизонтально, що зменшує ризик потрапляння бруду, води, стружки та пилу в акумуляторний відсік, що могло б викликати проблеми зі з'єднанням. Крім того, це покращує розподіл ваги та збалансованість інструмента, роблячи його зручнішим у використанні та покращуючи маневровість. Наскрізна конструкція корпусу також забезпечує високий ступінь гнучкості, оскільки дає змогу використовувати акумуляторні блоки різних розмірів
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X з напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати в декількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне та потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Всі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання впродовж тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента
Режим savETM максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін експлуатації акумулятора завдяки зниженню кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не вимагають повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savETM
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — Husqvarna
Тип садової техніки: кущоріз
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 36 В
Ємність акумулятора — 2 А-h
Час роботи акумулятора — 80 хв
Час заряджання акумулятора — 90 хв
Швидкість різання — 3000 ходів/хв
Рекомендований максимальний діаметр гілок — 25 мм
Ширина скошування — 430 мм
Довжина ножів — 450 мм
Відстань між зубцями ножів — 33 мм
Тип двигуна — безщітковий
Вага (без батареї та різального обладнання) — 3.2 кг
Довжина в розкладеному вигляді — 102 см
Гарантований рівень потужності звуку, LWA 90 дБ (А)
Рівень звукового тиску на вухо оператора 79 дБ (А)
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) передня ручка 1.7 m/s2
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) задня ручка 2.1 m/s2
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Кущоріз акумуляторний Husqvarna 215iHD45
Постачається з акумулятором BLi10
Постачається із зарядним пристроєм 40-C80
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Довжина леза | 45 см |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість обертів | 3000 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | акумулятор, гарантійний талон, зарядний пристрій, Картонне паковання |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Особливості | поворотна ручка |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Крок зубців | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴



