
Акумуляторний телескопічний висоторіз Husqvarna 530iPT5 (без АКБ і ЗП) (9678848-11)
21 999 ₴
- В наявності
- Код: 9678848-11
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телескопічний акумуляторний висоторіз для професіоналів, з зоною доступом до 5 м і продуктивністю, що перевершує еквіваленти бензинового. Максимальна продуктивність і довговічність із низькою вагою, чудовою ергономікою й тихою роботою для використання в будь-якому місці будь-коли.
Конструктивні особливості:
Цей акумуляторний виріб Husqvarna відповідає класифікації IPX4 за стійкістю до дощу. Це робить його довговічним і надійним інструментом, який можна використовувати цілий рік за будь-яких погодних умов
Режим savETM максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін експлуатації акумулятора завдяки зниженню кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не вимагають повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savETM
Акумулятор розміщується у виробі горизонтально, що зменшує ризик потрапляння бруду, води, стружки та пилу в акумуляторний відсік, що могло б викликати проблеми зі з'єднанням. Крім того, це покращує розподіл ваги та збалансованість інструмента, роблячи його зручнішим у використанні та покращуючи маневровість. Наскрізна конструкція корпусу також забезпечує високий ступінь гнучкості, оскільки дає змогу використовувати акумуляторні блоки різних розмірів
Клавіатура інтуїтивно зрозуміла та дає змогу легко настроїти параметри одним натисканням кнопки
Вдосконалений безщітковий двигун власного розроблення на 25% ефективніше від звичайного щіткового двигуна. Завдяки цьому він забезпечує високий і стабільний крутний момент
Ручка ергономічної форми для більшого комфорту та легкого доступу до елементів керування
Висока швидкість ланцюга для швидкого та плавного різання для швидкого та плавного різання
Телескопічна штанга для швидкого налаштування висоти різання
Задній захист від ударів захищає вбудований акумулятор від зношування та пошкоджень
Низький рівень шуму створює приємну робочу атмосферу та дає змогу працювати довше навіть у більшості громадських місць. Рівень шуму наших акумуляторних виробів на 13 дБ (А) нижчий, ніж бензинових. Зменшення на 3 дБ (А) зазвичай вважається зниженням рівня шуму вдвічі
Робота без використання палива, мінімум вузлів для обслуговування й електронно-керована система приводу сприяє зменшенню простоїв і зниженню витрат на обслуговування
Модельний ряд акумуляторів BLi призначений для вимогливих користувачів і тривалого використання професіоналами. Підходить до всіх виробів, що дає змогу швидко переставити його з тримера на повітродувку, газонокосарку, пилу* або травокосарку та далі працювати (* пилка завжди вимагає акумулятор BLi20/BLi200 або старше)
Вибравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть куди менше, ніж під час роботи з аналогічним виробом, обладнаним двигуном внутрішнього згоряння. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO2 під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Проте важливо зазначити, що викиди CO2 створюються під час виготовлення цього виробу, його заряджання та утилізації.
Обв'язування знімає вагу з рук і плечей і забезпечує менш напружене робоче положення
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип садової техніки: висоторіз — телескопічний
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Тип двигуна — BLDC безщітковий
Напруга акумуляторного блока — 36 В
Потужність — 1.1 кВт
Швидкість ланцюга в робочому режимі — 20 м/с
Об'єм бака для олії — 0.15 л
Крок ланцюга — 1/4"
Ширина паза — 1.4 мм
Максимальна рекомендована довжина шини — 30 см
Мінімальна рекомендована довжина шини — 25 см
Тип ланцюга — H00
Довжина шини — 10"
Маса (без обладнання для пиляння) — 5.0 кг
Повна довжина — 402 см
Звуковий тиск на вухо оператора — 83 дБ (А)
Рівень шуму — 98 дБ (А)
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) на ручку — 1.2 m/s2
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний телескопічний висоторіз Husqvarna 530iPT5
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Вага | 5.0 кг |
| Довжина пристрою | 4.02 м |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість ланок | 40 |
| Комплектація | гарантійний талон, коробка, зачіп |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 25 см/10 дюймів |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип | Висоторіз |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Тріумф ланцюга | електронна |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Крок ланцюга | 1/4 дюйма |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 999 ₴

