
Насадка-висоторіз Husqvarna PA1100 (5371833-27)
13 999 ₴
- В наявності
- Код: 5371833-27
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка-висоторіз Husqvarna PA 1100 призначена для травоксилок із рознімною штангою. За допомогою цієї насадки Ви можете обрізати гілки та сучки на деревах діаметром до 150 мм.
Конструктивні особливості:
Зрізає гілки завтовшки приблизно до 15 см
Підходить для висоторізів: 122LK, 129LK, 524LK, 525LK, 535FBX
Легке обслуговування
Прості та зрозумілі регулювання
Якісні матеріали
Довговічність
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип: насадка-висоторіз
Матеріал корпусу — пластик/алюміній
Призначення — для обрізання та формування дерев
Довжина насадки — 1100 мм
Вага — 2.7 кг
Крок ланцюга — 1/4-10
Діаметр штанги — 24 мм
Товщина різу — 150 мм
Довжина шини — 10" (250 мм)
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Насадка-висоторіз Husqvarna PA1100
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Кількість ланок | 56 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Діаметр штанги | 24 мм |
| Розмір шини | 25 см/10 дюймів |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип | насадка-висоторіз |
| Крок ланцюга | 1/4 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴

