
Скарифікатор бензиновий Husqvarna S 500PRO (9706529-01)
62 999 ₴
- В наявності
- Код: 9706529-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna S 500 PRO — це надійний скарифікатор, призначений для професійного використання. Леза, що вільно обертаються, разом із потужним двигуном, який легко запускається, ефективно видаляють соло/мох із газону. Компактний дизайн і складана ручка дають змогу легко зберігати або транспортувати.
Конструктивні особливості:
Кулькопідшипники ротора встановлені на чавунних опорах. Ножі ротора вільно обертаються
Зварена рама виготовлена з надміцної товстої сталі, обладнана залізними колесами на кулькових підшипниках, призначених для інтенсивного та тривалого використання
Ручки складаються для зручності транспортування й оптимального зберігання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Франція
Виробник — Husqvarna
Тип — скарифікатор
Тип скарифікатора — бензиновий
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 83.3 дБ (А)
Рівень шуму — 93.5 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 98 дБ (А)
Матеріал коліс — сталь
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 932 г/кВт·год
Вібрація на ручці Handlebar — 4.7 m/s2
Номінальна потужність на робочих обертах — 3300 об/хв
Номінальна потужність на робочих обертах — 4.0 кВт
Потужність — 5.4 к.с.
Привод коліс — немає
Тип леза — леза, що обертаються
Матеріал деки — сталь
Ширина захоплення — 50 см
Глибина оброблення — 0.5 см
Габаритні розміри: 120х82х102 см
Розмір передніх коліс — 210 мм
Розмір задніх коліс — 250 мм
Вага — 66 кг
Подшипники в передних колесах – да
Подшипники в задних колесах – да
Травозбірник — немає
Тип ручок — «комфорт»
Регулювання висоти ручки — 2 положення
Регулятор робочої глибини — важіль
Можливе різальне обладнання — чіпні ножі
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Скарифікатор бензиновий Husqvarna S 500PRO
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Рівень шуму | 93.5 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 66 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 50 см |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Матеріал бака | не комплектується |
| Потужність | 4000 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.4 л.с |
| Оберти двигуна | 3300 об./хв |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Об'єм резервуара | Немає куб. м |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Франція |
| Тип | Бензинова |
| Тип двигуна | 4-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 999 ₴




