
Мотопомпа бензинова Husqvarna W80P (EURO 5) (9676391-03)
12 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9676391-03
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотопомпа бензинова Husqvarna W80P EURO 5 — це мотопомпа середнього класу для іригації та відкачування води, з продуктивністю до 54 м3/год. Має одноциліндровий чотиритактний двигун внутрішнього згоряння класу EURO 5 потужністю 3600 Вт. Діаметр на виході 80 мм, напір до 28 м, глибина всмоктування 5-7 м. Швидке під'єднання шланга. Довговічний двигун із функцією полегшеного запуску. Помпа обладнана захисною рамою, яка захищає машину від пошкоджень і слугує ручкою підйому. Використовується на садовій ділянці під час організації системи поливання, водопостачання домовичок, для зміни води в басейні. Місткий паливний бак (3.6 л) гарантує тривалу безперервну роботу. Паливом для двигуна мотопомпи слугує бензин із октановим числом 92 або вищим.
Конструктивні особливості:
Мотопомпа обладнана 4-тактним бензиновим двигуном
Ручний запуск двигуна підійде для використання помпи Husqvarna W80P у будь-яку пору року та за будь-яких навантажень
Якісний мотор і відцентровий насос забезпечують високу продуктивність
Для найбільшої ефективності роботи помпа має мати рівну поверхню встановлення без нахилів
Наявність трубчастої металевої рами надає надійний захист двигуна та зручність перенесення
Помпа має компактні габарити й не вимагає великого місця під час зберігання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — Husqvarna
Тип – мотопомпа
Тип мотопомпи — бензинова
Максимальна продуктивність — 54000 л/год
Максимальний напір — 28 м
Максимальний тиск — 2.8 бара
Максимальна висота самовсмоктування — 7 м
Діаметр вхідного отвору — 80 мм
Діаметр вихідної отвори — 80 мм
Максимальний діаметр твердих частинок — 3 мм
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 610 г/кВт·год
Об'єм циліндра — 196 cm3
Потужність двигуна — 4.9 л.
Потужність двигуна — 3600 Вт
Тип двигуна — 4-тактний
Об'єм паливного бака — 3.6 л
Об'єм оливного бака — 0.6 л
Споживання палива — 395 г/кВт-год
Тип повітряного фільтра — Dry
Виробник двигуна — Husqvarna
Вага — 28 кг
Габаритні розміри: 515х410х460 мм
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Мотопомпа бензинова Husqvarna W80P (EURO 5)
Фільтр грубого очищення
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28.0 кг |
| Висота всмоктування | 7 м |
| Висота напору | 28 м |
| Габарити | 515х410х460 мм |
| Діаметр патрубка | 80 мм |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання,Фільтр |
| Потужність двигуна | 3.6 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.9 л.с |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для зрошення, для поливання |
| Швидкодія | 54000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 499 ₴








