
Мотопомпа бензинова Husqvarna W40P (9676389-02)
7 999 ₴
- В наявності
- Код: 9676389-02
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотопомпа призначена для перекачування чистої або слабозабрудненої води з домішками. Діапазон використання цієї мотопомпи охоплює всі процеси - від зрошення сільськогосподарських ділянок, до викачування води, засміченою піском і мулом, а також з колодязів при роботах в міських і комунальних службах.
Конструктивні особливості:
- Бензинова мотопомпа Husqvarna W40 P - одна з найбільш компактних і легких помп
- Корпус водяного насоса виконано з високоміцного алюмінію
- Цю модель оснащено чотиритактним бензиновим двигуном
- Насос безпосередньо з'єднаний з двигуном, що забезпечує компактність моделі
- Помпа не потребує наповнення водою під час кожного запуску, достатньо буде тільки залити корпус насосної частини під час першого використання мотопомпи
- Гумові опорні ніжки знижують вібрації під час роботи
- Зручне руків'я дає змогу легко переносити мотопомпу між робочими зонами
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Швеція
- Країна походження - Китай
- Виробник - Husqvarna
- Тип - мотопомпа
- Тип мотопомпи - бензинова
- Максимальна продуктивність - 12000 л/год
- Максимальний напір - 15 м
- Максимальний тиск - 1.5 бар
- Максимальна висота самовсмоктування - 4 м
- Діаметр вхідного отвору - 40 мм
- Діаметр вихідного отвору - 40 мм
- Максимальний діаметр твердих частинок - 3 мм
- Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) - 603 г/кВт-год
- Об'єм циліндра - 97 cm³
- Потужність двигуна - 1.9 к.с.
- Тип двигуна - 4-тактний
- Об'єм паливного бака - 1.4 л
- Об'єм масляного бака - 0.45 л
- Споживання палива - 450 г/кВт-год
- Тип повітряного фільтра - Dry
- Виробник двигуна - Husqvarna
- Модель двигуна - 152F
- Вага - 13 кг
- Гарантія - 12 місяців
Комплект поставки:
- Мотопомпа бензинова Husqvarna W40P
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота всмоктування | 4 м |
| Висота напору | 15 м |
| Габарити | 350х300х420 мм |
| Діаметр патрубка | 40 мм |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання |
| Потужність двигуна | 1.84 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.9 л. |
| Об'єм двигуна | 97 см3 |
| Об'єм паливного бака | 1.4 л |
| Об'єм бака для олії | 0.45 л |
| Особливості | Мини |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для зрошення, для поливання |
| Швидкодія | 12000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴







