
Генератор бензиновий Husqvarna G3200P (9676651-02)
16 499 ₴
- В наявності
- Код: 9676651-02
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однофазний генератор середнього розміру для електропостачання будинків і робочих площ. П'ятнадцятилітровий паливний бак разом із бензиновим двигуном із легким запуском і системою автоматичного контролю рівня оливи забезпечують надійну та тривалу експлуатацію в будь-яких умовах. Проста панель керування й ергономічний дизайн дають легкість транспортування і простоту у використанні в будь-якій ситуації. Дві розетки для під'єднання приладів.
Конструктивні особливості:
Прозорий індикатор палива дає змогу легко контролювати його рівень
Зручна кришка бензобака розташована на верхній частині бака та дає змогу легко додавати паливо
Надійний двигун потужністю 2800 Вт (6.5 к. с.) з функцією полегшеного запуску забезпечує впевненість у тривалому терміні експлуатації.
Генератор обладнаний захисною рамою, яка захищає машину від пошкоджень і слугує ручкою підйому
Проста панель керування з двома розетками для під'єднання приладів (220 В)
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — Husqvarna
Тип — генератор
Тип запуску — ручний
Тип генератора — бензиновий
Максимальна потужність двигуна — 3000 Вт
Номінальна потужність двигуна — 2800 Вт
Потужність — 6.5 к.с.
Об'єм циліндра — 212 cm3
Споживання палива — 1.7 л/год
Тип повітряного фільтра: контактно-оливний
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 610 г/кВт·год
Тип генератора — синхронний
Тип двигуна — 4-тактний
Кількість фаз — 1
Видатна напруга — 220 В/50 Гц
Розетки: 16А / 16А
Тип охолодження — повітряний
Об'єм паливного бака — 15.0 л
Об'єм оливного бака — 0.6 л
Виробник двигуна — Weima
Клас захисту — IP23
Вага — 49 кг
Габаритні розміри: 625х488х500 мм
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Генератор бензиновий Husqvarna G3200P
Ключ для обслуговування
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Професійний |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання,ключ |
| Потужність | 3.0 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 6.5 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 3.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2.8 кВт |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для дому, для гаража, для дачі, для електромобіля, для квадрокоптера, для квартири, для кемпінгу, для комп'ютера, для котла, для риболовлі, для циркуляційного насоса |
| Розміри | 625х488х500 мм |
| Реалізація | відкритий,шумозахист |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип встановлення | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 499 ₴





