
Акумулятор Husqvarna BLi950X (9670932-01)
54 999 ₴
- В наявності
- Код: 9670932-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надміцний дизайн відповідає максимальному навантаженню. По-справжньому міцний рюкзак-акумулятор високої ємності (31.1 А/h) для максимальної продуктивності та тривалого часу експлуатації. Надійна конструкція гарантує виконання щоденних робіт на свіжому повітрі за будь-яких погодних умов. Індикатори заряду на акумуляторному блоці, на додаток із точним відсотком заряду на адаптері, неабияк спрощують планування поточної роботи. Удосконалені ергономічні ремінці забезпечують не тільки чудове кріплення, але й легке зняття акумуляторної батареї. Працівники можуть обмінюватися акумуляторами без потреби заміни ременів. Підтримувальна підставка, що відстібається, дає змогу використовувати як окремішній елемент, підвищуючи у такий спосіб комфорт і знижуючи ризики намокання й забруднення ременів.
Конструктивні особливості:
Ергономічні ремені безпеки можуть бути відрегульовані під будь-який розмір тіла, що дає змогу знизити навантаження на спину та плечі
Чіткий світлодіодний дисплей на акумуляторі та ще точніший індикатор стану живлення на адаптері до виробу дають змогу швидко визначити, коли акумулятор потребує заряджання
Вбудована опорна ніжка слугує також місцем для зберігання особистого спорядження
Поворотна точка кріплення на ремені дає змогу ременю повторювати рухи плечей, забезпечуючи ефективну та комфортну роботу
Кілька точок фіксації на ремені дають змогу спрямовувати кабель акумулятора в оптимальне робоче положення
Вбудована ніжка для зручності розміщення на плоскій поверхні, під час транспортування та зберігання. Легко знімається
Міцний корпус, включно з бамперами, забезпечує надійну щоденну експлуатацію за регулярного зносу
Високопродуктивна акумуляторна система BLi-X 36V пропонує широкий вибір варіантів, від легких вбудованих до ранцевих батарей. Акумулятори 36-вольтової системи розраховані на тривалу експлуатацію, швидко заряджаються і ще швидше замінюються для безперервного використання. Наша система акумуляторів BLi-X дає змогу гнучко використовувати їх у різних інструментах Husqvarna. Ви завжди знайдете індивідуальне рішення, яке ідеально підходить для виконання поставленого завдання
Надійність і тривалий термін експлуатації
Простота та зручність використання
Європейська збірка
Якісні та довговічні матеріали
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Тайвань
Виробник — Husqvarna
Тип — акумулятор
Напруга акумулятора — 36 В
Тип акумулятора — Li-Ion
Параметри електромережі: 100 – 240 В
Частота тока: 50/60 Гц
Ємність акумулятора — 31.1 А./h
Вихідна потужність батареї — 1119.6 Вт/год
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Вага — 9.4 кг
Габаритні розміри: 120.4х261.9х369.1 мм
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Акумулятор Husqvarna BLi950X
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.4 кг |
| Габарити | 120.4х261.9х369.1 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання |
| Максимальна ємність акумулятора | 5.2 А·год |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 999 ₴

