
Мотокоса бензинова Husqvarna 553RS (9667800-04)
30 499 ₴
- В наявності
- Код: 9667800-04
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високопродуктивний, універсальний інструмент для регулярного скошування густої трави та бур'янів. 553RS стане вигідною покупкою для власників землі, хто бажає отримати якісну, надійну та легку у використанні травокосарку. Вона обладнана надійним двигуном, а також ефективним повітряним фільтром, який забезпечує ефективне очищення повітря, як результат, мінімальний знос двигуна. До комплекту постачання входять тримерна головка, ніж для трави та комбінований захист.
Конструктивні особливості:
Двигун X-Torq® учетверо зменшує викиди шкідливих газів, водночас витрачає палива на 20% менше, порівнюючи зі звичайним двигуном
Стандартна подвійна ремінна підвіска для легких кущорізів забезпечує зручне робоче положення. Вага рівномірно розподіляється по плечах, а ремені мають підкладки для додаткової зручності
Ручний насос паливний прискорює й полегшує запуск інструмента, а саме прокачує паливо та видаляє повітря з паливної системи
Різальна система з подвійною жорсткою ниткою з технологією Tap'n Go. Подавання нитки здійснюється швидко й без зусиль простим натисканням головки тримера на землю
Комбінований захисний кожух різальної насадки забезпечує універсальне використання інструменту з ножем для трави або головкою тримера для виконання різних типів робіт
Перевірена та надійна конструкція редуктора
Ручки кріпляться до штанги за допомогою литого хомута для максимальної надійності
Надійний потужний механізм зчеплення розрахований на використання тримерної волосіні (корду) великої довжини або ножа для трави великого діаметра
Автономність стартера від інших елементів двигуна полегшує заміну стартерного шнура
Ефективна система фільтрації повітря зменшує витрати на сервісне обслуговування й підвищує зносостійкість двигуна
Зубчасте передавання розроблене для оптимальної ефективності різання. Вона забезпечує високий крутний момент і відповідний кут, щоб різальне обладнання розташовувалося паралельно до землі
Комфортний дизайн ручки
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — Husqvarna
Тип – мотокоса
Тип енергії двигуна — бензиновий
Об'єм циліндра — 50.6 cm3
Потужність двигуна — 2.3 кВт
Об'єм паливного бака — 0.8 л
Споживання палива — 476 г/кВт-год
Оптимальні робочі оберти двигуна — 9500 об/хв
Оберти холостого ходу — 2800 об/хв
Максимальні оберти вихідного вала — 8300 об./хв
Зазор свічки запалювання — 0.6 мм
Оберти вмикання зчеплення — 3800 об./хв
Максимальний крутний момент — 2.8 Н-м
Максимальний крутний момент — 6500 об./хв
Свічка запалювання — NGK CMR7H
Ніж для трави — Multi 300-3
Підвіска травокосарки — Ранцева, стандартна
Диск пиляльний — не входить до комплекту
Тримерна головка — T45X M12
Тип ручок — велосипедні, поворотні
Ширина скошування — 46 см
Передатне число — 1.4
Кут редуктора — 30°
Діаметр штанги — 28.05 мм
Вага (без різального обладнання) — 8.4 кг
Довжина штанги — 1483 мм
Тип оливи: Husqvarna 2-тактна або еквівалент за 50:1
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 102 дБ (А)
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 867 г/кВт-год
Викидання вихлопних газів (середній рівень CO) — 319 г/кВт-год
Викидання вихлопних газів (середній рівень NOx) — 1.6 г/кВт-год
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) ліва ручка — 2.8 m/s2
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) права ручка — 3.6 m/s2
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Мотокоса бензинова Husqvarna 553RS
Ніж для трави — Multi 300-3
Підвіска травокосарки — стандартна ранцева
Тримерна головка — T45X M12
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Тип | Мотокоса |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Діаметр штанги | 28.05 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1483 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | гарантійний талон, картонна коробка — 1 шт., кокоса, косильна головка, підніжка |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність | 2.3 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 3.1 л. |
| Оберти двигуна | 9500 об./хв |
| Об'єм двигуна | 50.6 см3 |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 0.48 л/год л/годину |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Рівень шуму | 102 дБ |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Ширина захоплення ножа | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 499 ₴







