
Акумулятор Husqvarna 40-B70 (9704571-01)
3 999 ₴
- В наявності
- Код: 9704571-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
40-B70 — акумулятор із ємністю 2 Аh і малою вагою, призначений для домашнього використання з акумуляторною серією продукції Husqvarna 100. Через низьку вагу батарею найкраще використовувати для операцій, як-от обрізання живоплоту або скошування трави. Має активне охолодження під час використання в складних умовах роботи та під час швидкого заряджання, а також обладнаний інтуїтивний 4-світлодіодний індикатор заряду. Акумулятор із життєдіяльністю до 600 циклів заряджання.
Конструктивні особливості:
Акумулятор із життєдіяльністю 600 циклів зарядів
Індикація заряду
Надійність і тривалий термін експлуатації
Простота та зручність використання
Європейська збірка
Якісні та довговічні матеріали
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип — акумулятор
Напруга акумулятора — 36 В
Тип акумулятора — Li-Ion
Параметри електромережі: 100 – 240 В
Частота тока: 50/60 Гц
Ємність акумулятора — 2 А/h
Вихідна потужність батареї — 75.6 Вт·год
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Вага — 0.8 кг
Габаритні розміри: 117х132х98 мм
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Акумулятор Husqvarna 40-B70
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Габарити | 117х132х98 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴


