
Акумуляторна щіткова шліфувальна машина Metabo S 18 LTX 115 (600154850)
20 917 ₴
- В наявності
- Код: 600154850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна щіткова шліфмашина Metabo S 18 LTX 115 призначена для сатинування, матування, структурування та фарбування, а також для полірування та ліщення, шліфування та видалення задирок на металі, деревині, пластмасі. Інструмент обладнаний захистом від перевантажень і захистом від повторного пуску, який запобігає ненавмисному запуску після переривання електроживлення. Ця модель має можливість повороту акумуляторного блока для полегшення роботи в обмежених умовах. Metabo S 18 LTX 115 обладнана електронним плавним пуском, щоб уникнути ривків під час увімкнення. Технологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність, дбайливе заряджання, оптимальне використання енергії та тривалий термін експлуатації.
Конструктивні особливості:
Призначена для робіт, як-от шліфування, полірування, зачищення, сатинування, фінішне полірування до дзеркала, старіння дерева тощо.
Потужний і довговічний мотор із захистом від перегрівання та перевантажень.
Блокування шпинделя та спеціальна гайка для швидкої зміни насадок без ключа.
Плавний пуск дає змогу починати роботу без ривків.
Знімний фільтр захищає мотор від великого пилу.
Регульований тримач передньої ручки з різними точками кріплення.
Поворотне кріплення акумулятора.
Захист від повторного увімкнення.
Рівномірне шліфування.
Технологія Ultra-M — максимальний захист і продуктивність.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — шліфмашина
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Частота холостого ходу: 0 - 3000 об./хв
Діаметр диска — 100/15 мм
Ширина шліфувального кола: 50 – 100 мм
Різь шпинделя — М14
Сатинування: 2.5 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 79 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 90 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Вага — 3.1 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна щіткова шліфувальна машина Metabo S 18 LTX 115
Додаткова ручка
Пилозахисний фільтр
Ключ
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 3.1 кг |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість обертів | 3000 об/хв об/хв |
| Комплектація | картонна коробка — 1 шт.,ключ, ручка,Фільтр |
| Макс. діаметр диска | 115 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Особливості | плавний пуск |
| Харчування | Від акумулятора |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Барабанна |
| Рівень шуму | 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 917 ₴


