
Сокира Husqvarna 5769262-01 дерев'яна, 650 мм, 850 г
2 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5769262-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сокира Husqvarna 5769262-01 — інструмент для рубання деревини. Складається з дерев’яного топорища та кованого леза. Модель постачається зі спеціальним шкіряним чохлом для леза, що забезпечує безпечне зберігання та транспортування інструмента.
Сфера застосування:
- Використовується в побутових та промислових цілях для рубання дерев та різних дерев’яних матеріалів
- Застосовується при будівництві, заготівлі дров, ремонтних роботах, виготовленні декоративних елементів та інших завданнях
Особливості сокир Husqvarna:
- Топорище з міцних порід деревини
- Коване лезо високої міцності
- Шведська якість та контроль на кожному етапі виробництва
- Ергономічна вигнута рукоятка для зручного хвату
Переваги Husqvarna 5769262-01:
- Підходить для більшості робіт з обробки деревини
- Топорище виготовлено з горіхового дерева гікорі (американський гікорі)
- Довжина сокири 65 см оптимальна для рубання дерев’яних колод
- Загальна вага сокири становить 0,85 кг
- Поставляється з захисним шкіряним чохлом для безпечного зберігання та транспортування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип сокири | Колун |
| Матеріал ручки | дерево |
| Вага | 0.85 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Універсальний |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина пристрою | 650 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴
