
Трактор Husqvarna TC 112 (9706222-01)
144 999 ₴
- В наявності
- Код: 9706222-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручне скошування для гарного результату. Легко проходить вузькі місця й безпроблемно покриває досить великі ділянки газону. Насолоджуйтеся процесом скошування сидячи в сидінні й ергономічно розташованим важелем, інтуїтивно зрозумілим педалям і деці різальної на пружинах. Скашуйте більше та довше завдяки оптимізованій місткості травозбірника, зберігайте в меншому місці завдяки компактній конструкції та насолоджуйтеся можливостями розширення зони використання завдяки причепному пристрою та широкому асортименту додаткових аксесуарів.
Конструктивні особливості:
Регулювання положення сидіння без використання інструментів для швидкого налаштування зручного положення за кермом
Подвійні фари спереду для чіткої видимості під час руху в темряві
Лічильник мотогодин забезпечує легкий контроль за часом роботи й інтервалам між профілактичним і технічним обслуговуванням
Просте безступеневе керування швидкістю й напрямком за допомогою гідростатичної трансмісії з педальним керуванням. Окремі педалі для руху вперед і назад
Компактний дизайн для використання у вузьких проходах і легкого зберігання, коли він не використовується
Дека різальна обладнана опорними колесами, які зменшують ризик скошування дерна з ґрунтом на нерівних газонах
Комфортне положення за кермом і зручне керування завдяки регульованому сидінню і простим доступом до елементів керування. Регулювання висоти скошування за допомогою пружинного механізму дає змогу легко встановлювати потрібну висоту
Система реверсу (ROS) вмикається натисканням кнопки пуску, що забезпечує швидкий доступ до реверсивного скошування й мінімізує ризик ненавмисного використання цієї функції
Механічна муфта увімкнення ніж і керується за допомогою важеля
Рама з вікном рівня палива дає змогу легко контролювати рівень палива
Подвійний механізм педалей керування рухом для кращого керування приводом і простого, інтуїтивно зрозумілого використання
Важіль керування тільки з одного боку дає змогу легко сідати та вставати з косарки з іншого боку
Великий травозбірник для скошеної трави, продовжує час роботи без його вивантаження
Додаткові функції завдяки буксирувальному гаку, який дає змогу використовувати багато додаткових речей
Легкодоступне регулювання висоти скошування покращує ергономіку виробу. Регулювання висоти скошування за допомогою пружинного механізму робить настроювання бажаної висоти ще простішим
Простота роботи за будь-яких погодних умов без потреби глушити двигун. Просто поверніть ключ і вирушайте в дорогу
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Китай
Виробник — Husqvarna
Тип — трактор
Тип трактора — бензиновий
Потужність двигуна — 8.0 кВт
Потужність — 10.88 л.
Ширина скошування — 95 см
Максимальна висота скошування — 100 мм
Мінімальна висота скошування — 25 мм
Колеса зі спеціальним протектором, які не ушкоджує газон — 2
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 773 г/кВт-год
Тип гідростатики — керування педалями
Максимальна швидкість: 0 – 9.0 км/год
Максимальна швидкість заднім ходом: 0 – 5.0 км/рік
Об'єм циліндра — 413 cm3
Виробник двигуна — Husqvarna
Модель двигуна — HS 413AE
Номінальна потужність на робочих обертах — 2800 об/хв
Кількість циліндрів — 1
Оливний фільтр — немає
Матеріал сидіння — PU
Фронтальний захисний пристрій — постачається як додаткове обладнання
Лічильник мотогодин — цифровий
Висота спинки сидіння — середня
Кермо — ергономічний
Тип трансмісії — гідростатична
Виробник трансмісії — Hydro-Gear
Вага — 211.0 кг
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 97.2 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 83 дБ (А)
Кількість рівнів висоти скошування — 6
Габаритні розміри: 185х99х110 см
Об'єм паливного бака — 6 л
Об'єм оливи — 1,15 л
Гарантія — 3 роки
Комплект постачання:
Трактор Husqvarna TC 112
Травозбірник
Дека
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 97.2 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 211 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Викид трави | задний |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-100 мм |
| Заповнений індикатор | Ні. |
| Комплектація | інструкція експлуатації, гарантійний талон,дека,травозбірник |
| Макс. ширина захоплення | 97 см |
| Максимальна швидкість | 9 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Матеріал бака | тканинний |
| Потужність двигуна | 8000 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 10.88 л.с |
| Об'єм двигуна | 413 см3 |
| Харчування | Бензин |
| Пристрій | задний |
| Розміри | 185х99х110 см |
| Коригування висоти | синхронна |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Ступінь висоти котіння | 6 |
| Тип | садовий трактор |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип коліс | пневматичні |
| Основні | |
| Тип запуску | Електростартер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 999 ₴






