
Райдер з нульовим розворотом Husqvarna Z 560X (9706409-01)
799 999 ₴
- В наявності
- Код: 9706409-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Райдер із нульовим радіусом розвороту Husqvarna серії Z 500 представляє новітню конструкцію, зосереджену на продуктивності, довговічності та якості скошування. Комфорт, висока швидкість руху та зчеплення з поверхнею ґрунту створюють високу ефективність скошування. Комерційне призначення гарантує тривалий і довговічний термін експлуатації всієї конструкції. Ретельно продумані конструкційні рішення забезпечують легкість в обслуговуванні.
Конструктивні особливості:
Система підіймання деки обладнана пружиною й дає змогу легко та зручно регулювати
Трансмісія Hydro-Gear для комерційного використання, має тривалий термін експлуатації
Система захисту оператора під час перекидання виробу (ROPS) — це захисна дуга, яку можна скласти для роботи, де є обмеження за висотою
Бак паливний має великий об'єм для тривалішої роботи та менших перерв на заправлення
Сидіння рухається "плаває" у вертикальній площині та має регулювання ваги оператора, за допомогою регулятора зі шкалою, що створює комфорт оператору впродовж усього дня. Доданий еластомірний контроль вібрації (EVC) зменшує втому
Дека має високопродуктивні ножі й ефективну конструкцію потоку повітря, це забезпечує високу швидкість скошування без втрати якості
Світлодіодний індикатор рівня палива в автомобільному стилі дає змогу вам точно знати, скільки палива залишилося, і попереджає вас, коли палива занадто мало
Жолоб для викидання скошеної трави виготовлений зі стійкої гуми, що продовжує термін використання
Шпинделі виготовлені з чавуну на конічних роликових підшипниках для важких умов, вони забезпечують максимальну довговічність і стійкість до ударів
Включається автоматично, коли кермові важелі переміщаються назовні та вимикається під час переміщення важелів всередину
Усі важелі керування розміщені продумано для максимальної зручності користування
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — США
Виробник — Husqvarna
Тип — райдер
Тип енергії двигуна — бензиновий
Потужність двигуна — 17.9 кВт
Потужність — 23.9 л.
Ширина скошування — 152 см
Максимальна висота скошування — 127 мм
Мінімальна висота скошування — 25 мм
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 873 г/кВт-год
Максимальна швидкість: 0 – 16.0 км/год
Об'єм циліндра — 852 cm3
Виробник двигуна — Kawasaki
Модель двигуна — FX801
Кількість циліндрів — 2
Висота спинки сидіння — висока
Тип трансмісії — гідростатична
Вага — 600.0 кг
Габаритні розміри: 206х136х177 см
Об'єм паливного бака — 45.4 л
Об'єм оливи — 2.1 л
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Райдер із нульовим розворотом Husqvarna Z 560X
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Тип | Райдер |
| Рівень шуму | 102 дБ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 45.4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Викид трави | бічна |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-127 мм |
| Комплектація | інструкція експлуатації |
| Макс. ширина захоплення | 152 мм |
| Максимальна швидкість | 16 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Модель двигуна | Kawasaki FX801 |
| Потужність двигуна | 17900 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 23.9 л. |
| Об'єм двигуна | 852 см3 |
| Об'єм бака для олії | 2.1 л |
| Харчування | Бензин |
| Розмір задніх коліс | 180/85-8 |
| Розмір кермових коліс | 110/60-5 |
| Розміри | 206х136х177 см |
| Коригування висоти | синхронна |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | США |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип коліс | пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 999 ₴





