-36%

Пилосос Metabo AS 20 L PC (602083000)
11 813 ₴
7 574 ₴
- Готово до відправки
- Код: 602083000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний пилосос Metabo AS 20 L PC — компактний пилосос класу пилу L з вбудованою системою очищення фільтра PressClean. Ідеально підходить як для сухого прибирання, так і для збирання води та бруду. Легко транспортується завдяки тримачам для кабелів і шлангів, а також відсіку для трубок і насадок.
Особливості та переваги:
- Надійний двигун 1200 Вт із потужною турбіною
- Напівавтоматична система очищення фільтрів Metabo PressClean
- Захист двигуна під час збору води: припинення всмоктування при максимальному заповненні бака
- Відсік для дрібниць із кришкою
- Спеціальне місце для зберігання трубок і насадок
- Поворотні передні колеса для максимальної маневреності
- Квадратна форма корпусу дозволяє встановлювати на нього кейси
- Всі насадки, трубки та шланг одягаються та знімаються без додаткових інструментів
- Компактні розміри для мобільного використання
- Високий рівень безпеки — сертифікований за стандартом ЄС для пилу класу L
Технічні характеристики:
- Виробник: Metabo
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробництва: Китай
- Тип: пилосос
- Тип живлення: від мережі 220 В / 50-60 Гц
- Споживана потужність: 1200 Вт
- Потужність всмоктування: 4200 л/хв
- Розрідження: 225 ГПа (мбар)
- Об’єм резервуара: 20 л
- Фільтрувальна поверхня: 3500 см²
- Діаметр шланга: 32 мм
- Довжина шланга: 1,75 м
- Довжина кабелю: 5,5 м
- Вага: 9,4 кг
- Габаритні розміри: 500x377x510 мм
- Гарантія: 36 місяців
Комплект постачання:
- Пилосос Metabo AS 20 L PC
- Шланг всмоктування Quick (Ø 32 мм / 1,75 м)
- Пластикові всмоктувальні трубки — 3 шт.
- Всмоктувальна насадка завширшки 120 мм
- Насадка для підлоги завширшки 300 мм
- Насадка для швів
- Фільтрувальний одноразовий мішок із нетканих матеріалів
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Упаковка: картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип пилозбірника | Мішок, Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Об'єм пилозбірника | 20 л |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Тип | Звичайний |
| Харчування | Мережа 220В |
| Стан | Нове |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Кількість щіток у комплекті | 3 |
| Фільтр тонкого очищення | Да |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Колір корпусу | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 5.5 м |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | набір аксесуарів, шланг |
| Країна торгової марки | Германия |
| Клас пилу | L |
| Призначення | Комбіноване прибирання |
| Довжина шланга | 1.75 м |
| Потужність двигуна | 1.2 кВт |
| Разрежение | 225 |
| Стан товару | Новий |
| Діаметр шланга | 32 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Особливості | Можливість збору рідини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 574 ₴




