-26%

Пылесос Metabo ASR 35 M ACP (602058000)
47 514 ₴
35 243 ₴
- В наявності
- Код: 602058000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос Metabo ASR 35 M ACP — це універсальний інструмент для сухого та вологого прибирання, з промисловим допуском. У разі досягнення максимального рівня заповнення бака під час вологого прибирання пилосос автоматично вимикається. Великі колеса та поворотні ролики зі стоянковим гальмом забезпечують максимальну стійкість. Metabo ASR 35 M ACP — це ідеальне рішення для мобільного використання завдяки малій вазі та компактній конструкції. Технологія AutoCleanPlus забезпечує автоматичне очищення фільтра MPulse під час тривалої експлуатації. У разі падіння потужності всмоктування нижче оптимальної відбувається струшування фільтра.
Конструктивні особливості:
Високонадійна конструкція з якісними та витривалими агрегатами, яка розрахована на тривалу роботу в найсуворіших умовах експлуатації.
Система автоматичного очищення фільтрів нового покоління Auto Clean Plus (ACP) сама визначає поточну ефективність роботи агрегата і в разі потреби автоматично запускає функцію очищення фільтрів.
Очищення від пилу виконує високоефективна система, яка за лічені секунди дає змогу очистити фільтри та неабияк підвищити ефективність роботи пилососа.
Попереднє регулювання потужності всмоктування дає змогу вибрати оптимальний режим роботи інструмента.
Модель Metabo ASR 35 M ACP підходить як для прибирання сухого будівельного та виробничого пилу, так і збору води. Пилосос обладнаний автоматикою вимкнення у разі досягнення повного заповнення бака водою.
Автоматика вибігу вимикає двигун із невеликою затримкою в часі, що дає змогу повністю очистити шланг від залишкового пилу.
Чудова ергономіка, відсіки для намотування кабелю та зберігання приладдя, великі колеса, стійка конструкція та чудовий дизайн. Машина дуже зручна та невибаглива в роботі.
Пилосос комплектується антистатичним шлангом і повністю готовий до роботи в системах із високими вимогами щодо захисту від статичної напруги.
Модель сертифікована за стандартами ЄС для захисту від пилу класу M.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — пилосос
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1400 Вт
Потужність всмоктування — 3700 л/хв
Розрідження — 248 ГПа (мбар)
Об'єм резервуара — 35 л
Фільтрувальна поверхня — 8600 см2
Діаметр шланга — 35 мм
Довжина шланга — 4 м
Довжина кабелю — 8 м
Вага — 16.0 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пилосос Metabo ASR 35 M ACP
Антистатичний всмоктувальний шланг (Ø 35 мм/4 м)
Сполучна муфта Ø 41/48 мм
Проміжна деталь ручки
2 всмоктувальні труби з пластику
2 фільтрувальні картриджі з поліефіру (клас M)
Поліетиленовий фільтрувальний мішок
Насадка для швів
Насадка для підлоги (ширина 300 мм)
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.0 кг |
| Діаметр шланга | 35 мм |
| Довжина шланга | 4 м |
| Клас пилу | M |
| Комплектація | набір аксесуарів, шланг |
| Потужність двигуна | 1.4 кВт |
| Об'єм резервуара | 35.0 л куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Призначення | Комбіноване прибирання |
| Швидкодія | 3700 л/хв кг/ час |
| Разрежение | 248 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Промисловий |
| Рівень шуму | 72 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 243 ₴


