-35%

Акумуляторна торцювальна пила Metabo KGS 18 LTX BL 216 (без АКБ) (614216850)
22 314 ₴
14 411 ₴
- В наявності
- Код: 614216850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна торцювальна пила Metabo KGS 18 LTX BL 216 призначена для розпилювання дерев'яних заготівок із високою точністю різання, це компактна акумуляторна торцювальна пилка та пилка для різання під кутом мобільного класу M — легка, точна, зручна в використання. Потужний безщітковий двигун забезпечує продуктивність розпилювання аналогічно інструменту, що працює від електромережі. Metabo KGS 18 LTX BL 216 обладнана системою Precision Cut Line (PCL): має точну теневу лінію різання без додаткового регулювання завдяки продумано розташованому світлодіоду. Технологія Ultra-M забезпечує максимальну продуктивність роботи, щадний процес заряджання акумулятора, оптимальне використання енергії інструментом і гарантує тривалий термін експлуатації.
Конструктивні особливості:
Потужний, надійний і довговічний безщітковий двигун нового покоління.
Система плавного пуску, для плавного початку роботи без ривків.
Двигун надійно захищений електронікою, від перевантаження й перегрівання.
Система Precision Cut Line (PCL), забезпечує точну теневу лінію різання, без потреби додаткового регулювання світлодіодів.
Функція протягування, для ще більшої продуктивності та можливості роботи із широкими заготовками.
Плавний поворот столу зі швидким встановленням основних кутів.
Плавний поворот пиляльного диска в діапазоні від -2 до 47°.
Надійна та жорстка конструкція, завдяки станині та столу з алюмінієвого лиття під тиском із великою кількістю ребер жорсткості.
Ефективна система видалення стружки з вбудованою гнучкою лійкою.
Плавне регулювання глибини різання дає змогу виконувати серійні різи на задану глибину або прорізування канавок.
Висувні розширювачі столу, для роботи з довгими заготовками.
Розширювачі столу можна снити та скласти в підставку для використання з дуже довгими заготовками.
Надійна струбцина з можливістю фіксації заготівки зверху та спереду.
Зручна як для правші, так і для лівші, кнопка зняття захисту від випадкового опускання голови пили.
Для інтуїтивного та швидкого настроювання різання всі ручки виготовлені в червоному кольорі.
Всі шкали добре видимі та добре читаються з робочого місця.
Блокіратор вала, для швидкої зміни різального диска.
Фіксатор голови в опущеному положенні, для зручного транспортування та зберігання.
Дві ручки для перенесення як однієї, так і двома руками.
Стійка конструкція.
Компактні розміри та мала вага.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — торцювальна пила
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 18 В
Тип акумулятора — Li-Ion
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип двигуна — безщітковий
Частота ходу під навантаженням — 5000 об/хв
Розмір диска — 216 мм
Посадковий отвір — 30 мм
Глибина різання (скос 0°/кут 90°) — 305 x 70 мм
Глибина різання (скос 0°/кут 45°) — 215 x 40 мм
Кут повороту вправо — 50°
Кут повороту вліво — 50°
Кут нахилу вправо — 2°
Угол наклона влево - 47°
Рівень звукового тиску 91 dB (A)
Рівень звукової потужності (LwA) 101 dB (A)
Похибка вимірювання К 3 dB (A)
Вага — 12.8 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна торцювальна пила Metabo KGS 18 LTX BL 216
Інструмент постачається без акумуляторів і зарядного пристрою
Пиляльне полотно «Cordless cut wood — classic», 216 x 30 Z40
2 інтегровані розширення столу
Упор для відрізування за довжиною заготовки
Затискач для матеріалу
Інструмент для заміни пиляльного диска
Мішок для збирання стружки
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,8 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 40 мм |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість обертів | 5000 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструмент для заміни пиляльного диска, затискач для матеріалу, мішок для збирання стружки, пиляльне полотно, упор для відрізання за довжиною заготовки,2 інтегровані розширення стола |
| Макс. глибина пропилювання | 70 мм |
| Макс. діаметр диска | 216 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Макс. кут повороту пили | 50 |
| Макс. ширина пропилювання | 305 мм |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 18 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Функція протяжки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 411 ₴





