
Акумуляторна торцювальна пила Metabo KGS 18 LTX BL 254 (ЗП + АКБ) (614254810)
49 214 ₴
- В наявності
- Код: 614254810
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна торцювальна пила Metabo KGS 18 LTX BL 254 призначена для розпилювання дерев'яних заготівок із високою точністю різання, це компактна акумуляторна торцювальна пилка та пилка для різання під кутом мобільного класу M — легка, точна, зручна в використання. Потужний безщітковий двигун забезпечує продуктивність розпилювання аналогічно інструменту, що працює від електромережі. Metabo KGS 18 LTX BL 254 обладнана системою Precision Cut Line (PCL): має точну теневу лінію різання без додаткового регулювання завдяки продумано розташованому світлодіоду. Технологія Ultra-M забезпечує максимальну продуктивність роботи, щадний процес заряджання акумулятора, оптимальне використання енергії інструментом і гарантує тривалий термін експлуатації.
Конструктивні особливості:
Безколекторний двигун, що не вимагає обслуговування, має вищу продуктивність і економніший у витраті заряду акумулятора, порівнюючи зі щітковим аналогом.
Збільшений термін експлуатації мотора завдяки електроніці, яка надійно його захищає від перегрівання та перевантаження.
Плавний пуск продовжує життя підшипникам і робить початок роботи плавною й без ривків.
Встановлена система підсвічування й тінівого покажчика лінії різання Precision Cut Line (PCL), не вимагає додаткових налаштувань і регулювань.
Для роботи із широкими заготовками, як і на мережевій версії, передбачена функція протягування.
Поворот стола у дві сторони з дуже плавним ходом і встановленими основними кутами.
Нахил голови ліво/праворуч 47°/2°, з фіксацією в вибраному положенні.
Робочий стіл і станина виготовлені з алюмінієвого лиття під тиском із великою кількістю ребер жорсткості, що надає надійності та легкості.
Регульований обмежувач глибини різання дає змогу прорізати пази на необхідну глибину.
Високоефективна система виведення пилу з можливістю під'єднання пилососа або мішка для збирання стружки.
Висувні розширювачі столу з можливістю зняття та встановлення на будь-якій відстані як постачання, для виконання робіт із дуже довгими заготовками.
Двопозиційна струбцина дає змогу затискати оброблювану заготівку як зверху, так і спереду.
Оновлена система захисту від випадкового опускання голови пили.
Для швидкого й інтуїтивного настроювання пили, всі важелі керування вироблені в червоному кольорі.
Розміщені шкала дуже добре продумані, що забезпечує максимальну їх видимість із робочого місця.
Транспортувальне положення голови так само спрощує зберігання.
Зручне транспортування завдяки двом ручкам на корпусі.
Невеликі розміри та вага.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — торцювальна пила
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 18 В
Тип акумулятора — LiHD
Ємність акумулятора — 8.0 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Частота ходу під навантаженням — 4000 об./хв
Розмір диска — 254 мм
Посадковий отвір — 30 мм
Глибина різання (скос 0°/кут 90°) — 305 x 92 мм
Глибина різання (скос 0°/кут 45°) — 215 x 47 мм
Кут повороту вправо — 50°
Кут повороту вліво — 50°
Кут нахилу вправо — 2°
Угол наклона влево - 47°
Опорна поверхня: 345 x 760 мм
Рівень звукового тиску 91 dB (A)
Рівень звукової потужності (LwA) 100 dB (A)
Похибка вимірювання К 3 dB (A)
Вага — 14.8 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна торцювальна пила Metabo KGS 18 LTX BL 254
Пиляльне полотно «Cordless cut wood — classic», 254 x 30 Z48
2 інтегровані розширення столу
Упор для відрізування за довжиною заготовки
Затискач для матеріалу
Інструмент для заміни пиляльного диска
Мішок для збирання стружки
2 акумуляторні блоки LiHD (18 В/8 Аh)
Зарядний пристрій ASC 145 "AIR COOLED"
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14.8 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 47 мм |
| Ємність акумулятора | 8 Агод А·год |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 4000 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструмент для заміни пиляльного диска, акумулятор (2 шт.), заряджання для матеріалу, затискач для збирання стружки, пиляльне полотно, упор для відрізання за довжиною заготовки,2 інтегровані розширення столу |
| Макс. глибина пропилювання | 92 мм |
| Макс. діаметр диска | 254 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Макс. кут повороту пили | 50 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 18 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Функція протяжки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 214 ₴




