
Акумуляторна торцювальна пила Metabo KGS 18 LTX BL 305 (ЗП + АКБ) (614305810)
53 635 ₴
- В наявності
- Код: 614305810
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна торцювальна пила Metabo KGS 18 LTX BL 305 призначена для розпилювання дерев'яних заготівок із високою точністю різання, це найбільша акумуляторна торцювальна пилка та пилка для різання під кутом мобільного класу M — легка, точна, зручна у використанні. Потужний безщітковий двигун забезпечує продуктивність розпилювання аналогічно інструменту, що працює від електромережі. Metabo KGS 18 LTX BL 305 обладнана системою Precision Cut Line (PCL): має точну теневу лінію різання без додаткового регулювання завдяки продумано розташованому світлодіоду. Технологія Ultra-M забезпечує максимальну продуктивність роботи, щадний процес заряджання акумулятора, оптимальне використання енергії інструментом і гарантує тривалий термін експлуатації.
Конструктивні особливості:
Двигун великої потужності безщіткового типу, який не поступається за продуктивністю мережевому.
Електронний захист двигуна від перегрівання та перевантаження.
Електронна система плавного пуску, що запобігає ривкам на початку роботи. Неабияк продовжує термін експлуатації підшипникам.
Система Precision Cut Line (PCL) забезпечує світлодіодну підсвітку робочої зони, а також теневий покажчик лінії різання. Ця система не вимагає додаткового настроювання та регулювання.
Функція протягування для пропилювання заготівок завширшки 305 мм.
Плавне регулювання повороту стола в обидва боки з попередньо встановленими фіксаторами основних кутів.
Нахил диска у дві сторони, що неабияк розширює можливості та спрощує виконання деяких завдань. Діапазон регулювання ліво/праворуч 47°/47°.
Станина та робочий стіл виготовлені з алюмінієвого лиття під тиском, що надає пилі легкості, а велика кількість ребер жорсткості гарантують надійність.
Регульований обмежувач глибини різання дає змогу прорізати пази на необхідну глибину.
Високоефективна система виведення пилу з можливістю під'єднання пилососа або мішка для збирання стружки.
Висувні розширювачі столу з можливістю зняття та встановлення на будь-якій відстані як постачання, для виконання робіт із дуже довгими заготовками.
Двопозиційна струбцина дає змогу затискати оброблювану заготівку як зверху, так і спереду.
Оновлена система захисту від випадкового опускання голови пили.
Для швидкого й інтуїтивного настроювання пили, всі важелі керування вироблені в червоному кольорі.
Розміщені шкала дуже добре продумані, що забезпечує максимальну їх видимість із робочого місця.
Транспортувальне положення голови так само спрощує зберігання.
Зручне транспортування завдяки двом ручкам на корпусі.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — торцювальна пила
Тип двигуна — безщітковий
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 18 В
Тип акумулятора — LiHD
Ємність акумулятора — 8.0 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Частота ходу під навантаженням — 3700 об/хв
Розмір диска — 305 мм
Посадковий отвір — 30 мм
Глибина різання (скос 0°/кут 90°) — 305 x 110 мм
Глибина різання (скос 0°/кут 45°) — 215 x 67 мм
Кут повороту вправо — 60°
Кут повороту вліво — 50°
Кут нахилу вправо — 47°
Угол наклона влево - 47°
Опорна поверхня: 345 x 760 мм
Рівень звукового тиску 91 dB (A)
Рівень звукової потужності (LwA) 100 dB (A)
Похибка вимірювання К 3 dB (A)
Вага — 17.4 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна торцювальна пила Metabo KGS 18 LTX BL 305
Пиляльне полотно «Cordless cut wood — classic», 305 x 30 Z56
2 інтегровані розширення столу
Упор для відрізування за довжиною заготовки
Затискач для матеріалу
Інструмент для заміни пиляльного диска
Мішок для збирання стружки
2 акумуляторні блоки LiHD (18 В/8.0 Аh)
Швидкозарядний пристрій ASC 145" AIR COOLED
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.4 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 67 мм |
| Ємність акумулятора | 8 Агод А·год |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 3700 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструмент для заміни пиляльного диска, акумулятор (2 шт.), заряджання для матеріалу, затискач для збирання стружки, пиляльне полотно, упор для відрізання за довжиною заготовки,2 інтегровані розширення столу |
| Макс. глибина пропилювання | 110 мм |
| Макс. діаметр диска | 305 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Макс. кут повороту пили | 60 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 18 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Функція протяжки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 635 ₴




