
Торцювальна пила Metabo KGS 254 M + стіл Metabo KSU 251 (691214000)
32 253 ₴
- Немає в наявності
- Код: 691214000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Торцювальна пила Metabo KGS 254 M + KSU 251 з функцією протягування призначена для розпилювання дерев'яних заготівок із високою точністю різання. Пила обладнана ефективною системою пиловидалення, що дає змогу утримувати робоче місце в чистоті. Інструмент має спеціальні затискачі для надійної фіксації заготівки зверху або спереду. Metabo KGS 254 M обладнана поворотною плитою зі швидким і точним настроюванням поширених кутів завдяки точкам фіксації кутів. Продумано розташований світлодіод дає точну тенкову лінію різання.
Конструктивні особливості:
Легка, точна, зручна у використанні
Precision Cut Line (PCL): точна тіньова лінія різання без додаткового регулювання завдяки продуманому розташованому світлодіоду
Висока продуктивність різання завдяки функції протягування для широких заготівок
Поворотна плита зі швидким і точним настроюванням поширених кутів завдяки точкам фіксації кутів
Нахил пиляльного полотна від -2 до 47°, завдяки чому можна виконувати зворотні розпили
Надійна конструкція з алюмінієвого лиття під тиском для найважчих умов
Ефективне відведення стружки завдяки інтегрованому подовженню каналу всмоктування
Плавний пуск для тривалого терміну експлуатації двигуна та редуктора
Розширення столу з можливістю висування, які можна знімати для подавання надзвичайно довгих заготівок
Швидкозатискна струбцина для надійної фіксації заготівки зверху або спереду
Обмежувач глибини для простоти виконання пазів
Усі шкали й елементи керування добре видимі й інтуїтивно зрозумілі для використання
Ергономічні зони захоплення для утримування однією або двома руками
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — торцювальна пила
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1800 Вт
Частота холостого ходу — 4500 об/хв
Частота ходу під навантаженням — 3200 об/хв
Розмір диска — 254 мм
Посадковий отвір — 30 мм
Глибина різання (скос 0°/кут 90°) — 305 x 92 мм
Глибина різання (скос 0°/кут 45°) — 305 x 47 мм
Глибина різання (скос 45°/кут 90°) — 215 x 92 мм
Глибина різання (скос 45°/кут 45°) — 215 x 47 мм
Кут повороту вправо — 50°
Кут повороту вліво — 50°
Кут нахилу вправо — 2°
Угол наклона влево - 47°
Рівень шуму — 86 дБ
Вага — 16.1 кг
Довжина кабелю — 2 м
Габаритні розміри: 726х485х543 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Торцювальна пила Metabo KGS 254 M + стіл Metabo KSU 251
Твердосплавне пиляльне полотно (48 зубців)
2 вбудовані розширення столу
Торцювальний упор
Затискач для матеріалу
Інструмент для зміни пиляльного диска
Намотування кабелю
Мішок для збирання тирси
Станина KSU 251
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.1 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 47 мм |
| Кількість обертів | 4500 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструмент для заміни пиляльного диска, затискач для матеріалу, мішок для збирання стружки, пиляльне полотно, упор для відрізання за довжиною заготовки,2 інтегровані розширення стола |
| Макс. глибина пропилювання | 92 мм |
| Макс. діаметр диска | 254 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Макс. кут повороту пили | 50 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Функція протяжки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 253 ₴




