
Пиляльний диск для дерева Makita MAKBlade (260 мм / 40 зубців) (B-32770)
2 485 ₴
- В наявності
- Код: B-32770
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Міцні та високоякісні пиляльні диски, амортизувальні удари, забезпечують високу стійкість під час роботи з інструментом.
Високоякісні зубці з довговічними різальними крайками знижують навантаження на користувача та сприяють збільшенню терміну експлуатації інструмента та пиляльного диска.
Вузькі диски забезпечують зниження зносу та плавніше різання.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Японія
Виробник — Makita
Тип — пиляльний диск
Призначення — для дерева
Діаметр диска — 260 мм
Товщина диска — 2.3 мм
Товщина пропилу — 1.8 мм
Діаметр отвору — 30 мм
Кількість зубів — 40 шт.
Кут заточування — 5°
Додаткова властивість — швидке різання
Максимальна частота обертів — 5870 об/хв
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пиляльний диск для дерева Makita MAKBlade (260 мм/40 зубців)
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 260.0 мм мм |
| Кількість зубців | 40 шт |
| Макс. ширина пропилювання | 1.8 мм |
| Оброблюваний матеріал | дерево |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Результат різанини | Грубий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Японія |
| Толщина диска | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 485 ₴
