
Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-6220 3/4" вал 152 мм
11 452 ₴
- Готово до відправки
- Код: NC-6220
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Ударний пневмогайковерт Mighty Seven NC-6220 - пневматичний інструмент для закручування і відкручування різних кріпильних матеріалів.
Призначення гайковерта: використовується для ремонту автомобілів на СТО або розкручування коліс на шиномонтажі, під час монтажу і демонтажу різних металевих конструкцій, виробничої промисловості і судностроении, для ремонту різного устаткування і т. д.
Приницип роботи пневмогайковерта
Пневматичний гайковерт працює за допомогою стисненого повітря, що надходить до інструменту від компресора. Такий тип харчування робить їх більш потужними і менш гучними, порівняно з електричними аналогами.
Особливості пневматичних гайковертів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги пневмогайковерта M7 NC-6220
- Ударний механізм Твін Молот (подвійний молот) - забезпечує міць подвійного удару
- Підвищена потужність крутного моменту 949 Нм, що дає відмінну збалансованість і якість при роботі
- Пневмогайковерт працює зі швидкістю обертання до 6500 об/хв
- Може працювати тривалий час без перерв
- Зручний регулятор потужності гайковерта дозволяє регулювати роботу в 3-х положеннях, включаючи реверс
- Ефективна система шумозаглушення знижує рівень шуму до 85 дБ(А)
- За хвилину інтенсивної роботи інструмент споживає 127 л повітря
- На 17% знижені витрати повітря, що дозволяє довше використовувати обсяг компресора
- Гайковерт важить всього 3,08 кг
- Пневмогайковерт оснащений регулятором моменту затяжки
- Ергономічна рукоятка гайковерта оснащена гумовою накладкою, що знижує рівень вібрації
- Повітря випускається через ручку
Технічні характеристики пневмогайковерта NC-6220
|
Розмір квадрата: |
3/4" (19,05 мм) |
|
Максимальний діаметр болта: |
19 мм |
|
Крутний момент: |
949 Нм |
|
Обороти: |
6500 об/хв |
|
Споживання повітря: |
127 л/хв |
|
Робочий тиск: |
6,3 бар |
|
Розмір штуцера: |
1/4" (6,35 мм) |
|
Довжина гайковерта: |
323 мм |
|
Рівень шуму: |
85 дБ(А) |
|
Рівень вібрації: |
4,5 м/с2 |
|
Діаметр шланга: |
3/8" (9,53 мм) |
|
Вага: |
3,08 кг |
| Батьківщина торгової марки: | |
| Країна-виробник: | |
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити пневматичний гайковерт Mighty Seven в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити пневматичний гайковерт на 1 / 2 дюйми. Укрсервіс - офіційний імпортер тайванської ТМ Mighty Seven в Україні. Вас приємно здивує ціна, за якою можна купити пневматичний гайковерт. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Ви не знаетет, який пневмогайковерт купити, менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Максимальний крутний момент | 1017 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 127 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 9.53 мм |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Перехідний штуцер | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертів, об/хв | 6500 |
| Розмір квадрата, дюйм | 3/4 |
| Витрата повітря, л/хв | 127 |
| Діаметр шланга, дюйм | 3/8" |
| Розмір штуцера, дюйм | 1/4 |
| Робочий тиск, бар | 6,3 |
| Максимальний крутний момент, Нм | 1017 |
| Довжина гайковерта, мм | 323 |
| Максимальний діаметр болта, мм | 19 |
| Вага (кг) | 3.1 |
| Вдарний режим | Так |
- Ціна: 11 452 ₴

