
Пневмодолото Mighty Seven SC-341C
4 209 ₴
- Готово до відправки
- Код: SC-341C
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневмодолото Mighty Seven SC-341c - пневматичний інструмент для довбання пазів, отворів, швидкого видалення кріпильних елементів. Зубила купуються окремо.
Сфера застосування: використовується в будівництві, видобувній промисловості, на виробництві.
Переваги пневмозубила Mighty Seven SC-341c
- Зручна Пістолетна конструкція
- Широка клавіша запуску
- Надійно лежить в руці під час роботи
- Низький рівень вібрації
Технічні характеристики пневмодолота Mighty Seven SC-341c
| Тип хвостовика: | шестигранний |
| Діаметр хвостовика: | 10 мм |
| Довжина робочої частини зубила: | 71 мм |
| Кількість ударів: | 3000 уд/хв |
| Витрата повітря: | 113 л/хв |
| Робочий тиск: | 6.3 бар |
| Діаметр штуцера: | 1/4" |
| Діаметр шланга: | 3/8" |
| Рівень шуму: | 94.7 дБ |
| Рівень вібрації: | 9.5 м/с2 |
| Довжина інструменту: | 190 мм |
| Вага: | 2 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Тайвань |
| Країна-виробник: | Тайвань |
| Гарантія: | 12 міс |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Максимальна кількість ударів | 3000 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 113 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Перехідний штуцер | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип обладнання | Пневмодолото |
| Рівень шуму, дБ | 94,7 |
| Частота ударів, уд/хв | 3000 |
| Довжина інструменту, мм | 190 |
| Витрата повітря, л/хв | 113 |
| Рівень вібрації, м/с2 | 9,5 |
| Вага інструменту, кг | 2 |
| Діаметр штуцера, дюйм | 1/4 |
| Діаметр шланга, дюйм | 3/8" |
| Довжина робочої частини зубила, мм | 71 |
| Робочий тиск, бар | 6,3 |
| Діаметр хвостової частини, мм | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 209 ₴
