
Пневмодрель Mighty Seven QE-431 1800 об/хв БЗП 10 мм
5 256 ₴
- Готово до відправки
- Код: QE-431
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Пневмодрель Mighty Seven QE-431 - пневматичний інструмент промислового типу. Предназнчена для різних видів робіт. Не втрачає свій ефективності навіть у важких умовах роботи, оскільки механізм інструменту максимально захищений від впливу пилу.
Призначення: часто використовується для ремонтно-будівельних робіт, для монтажу складних конструкцій, в промисловості, для автосервісу
Особливості пневматичних дрилів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги M7 QE-431
- Оснащений швидкозатискний патрон
- Може видавати 1800 об/хв
- Підходить для роботи зі свердлами з хвостовиком 10 мм
- Зручна рукоятка забезпечує хороший хват інструменту
- Має перемикач напрямку руху
- Невелика вага (1,18 кг) забезпечує високий рівень комфорту користувача
- Відносно невеликий рівень шуму (90 дБ(А)
-
Помірний рівень вібрації (3 м/с)

Технічні характеристики пневмодрилі M7 QE-431
|
Діаметр хвостовика: |
10 мм |
|
Кількість обертів: |
1800 об/хв |
|
Споживання повітря: |
112 л/хв |
|
Робочий тиск повітря: |
6,3 бар |
|
Довжина інструменту: |
226 мм |
|
Внутрішній діаметр шланга: |
10 мм |
|
Рівень шуму: |
90 дБ(А) |
|
Вага: |
1,18 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити пневмоінструменти Mighty Seven в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна вигідно купити кутову пневмодрель для промислового використання. Пневматична дриль Mighty Seven QE-431 - ефективний інструмент для роботи в умовах високого навантаження. Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Mighty Seven. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Вас цікавить, як вибрати пневмоінструмент, менеджери інтернет-магазину педоставят Вам якісну консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.18 кг |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 112 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Обертів, об/хв | 1800 |
| Рівень шуму, дБ | 90 |
| Наявність реверсу | Є |
| Патрон, мм | 10 |
| Тиск, бар | 6,3 |
| Витрата повітря, л/хв | 112 |
| Довжина, см | 22,6 |
| Рівень вібрації, м/с2 | 3 |
| Вага інструменту, кг | 1,18 |
| Діаметр шланга, дюйм | 3/8" |
| Розмір штуцера, дюйм | 1/4 |
- Ціна: 5 256 ₴

