
Пневмодрель Mighty Seven QE-831 1800 об/хв БЗП 10 мм
2 701 ₴
- Готово до відправки
- Код: QE-831
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Пневмодрель Mighty Seven QE-831 - низкошумная модель пневматичних дрилів M7, призначена для різних видів робіт. Часто використовується для свердління отворів в листовому металі та композитних матеріалах. Підходить для експлуатації в важких умовах, так як внутрішні деталі відмінно захищені від пилу.
Призначення: часто використовується для ремонту, будівельних потреб, у процесі монтажу складних конструкцій, для ремонту мото - або автотехніки.
Особливості пневматичних дрилів Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги M7QE-831
- Планетарна передача покращує свердління
- Наявність такого патрона
- Підходять свердла з діаметром хвостовика до 10 мм
- Маленький вагу (1,1 кг) забезпечує додатковий комфорт користувачеві
- Невеликий рівень вібрації (0,3 м/с2)
- Наявність реверсу
- Може видавати 1800 об/хв
- Для нормальної роботи інструменту досить тиску повітря 6,3 бар
- Компактна довжина пневмодрилі (18,5 см)
- Під час роботи видає шум 83 дБ(А)
Технічні характеристики пневмодрилі M7 QE-831
|
Діаметр хвостовика: |
10 мм |
|
Кількість обертів: |
1800 об/хв |
|
Споживання повітря: |
113 л/хв |
|
Робочий тиск повітря: |
6,3 бар |
|
Довжина інструменту: |
185 мм |
|
Внутрішній діаметр шланга: |
10 мм |
|
Рівень шуму: |
83 дБ(А) |
|
Рівень вібрації: |
0,3 м/с2 |
|
Вага: |
1,1 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити пневмоінструменти Mighty Seven в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити хорошу пневмодрель. Пневмодрель Mighty Seven QE-831 - ефективний професійний інструмент від тайванського виробника Mighty Seven. Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Mighty Seven. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Вас цікавить ціна пневматичного обладнання, менеджери інтернет-магазину нададут Вам якісну консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.1 кг |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 113 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Обертів, об/хв | 1800 |
| Рівень шуму, дБ | 83 |
| Наявність реверсу | Є |
| Патрон, мм | 10 |
| Тиск, бар | 6,3 |
| Витрата повітря, л/хв | 113 |
| Довжина, см | 18,5 |
| Рівень вібрації, м/с2 | 0,3 |
| Вага інструменту, кг | 1,1 |
| Діаметр шланга, дюйм | 3/8" |
| Розмір штуцера, дюйм | 1/4 |
- Ціна: 2 701 ₴

