
Пневмостеплер Mighty Seven SU-8016 для скоб, 6-16 мм
3 268 ₴
- Готово до відправки
- Код: SU-8016
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Пневмостеплер Mighty Seven SU-8016 - пневмоінструмент для скріплення різних матеріалів за допомогою металевих скоб. Дана модель відноситься до професійного устаткування, що працює на стислому повітрі, яке подається від компресора. Здатний працювати з м'якими породами деревини, ДВП, фанери, ДСП, гіпсокартоном та іншими будівельними матеріалами.
Призначення: використовується на будівництві, під час ремонтних робіт, складання і ремонту меблів, монтажу дерев'яних конструкцій.
Переваги пневмотакера Mighty Seven SU-8016
- Як кріпильного елемента використовуються скоби типу А і типорозміру NT
- Швидке і просте підключення до звичайного компресора стисненого повітря
- Ергономічний дизайн забезпечує хорошу балансування ваги
- Касетний тип магазину більш легкий в порівнянні з барабанним, що знижує навантаження на оператора
- Дозволяє регулювати силу удару і глибину входження цвяха в матеріал
- Контактний тип механізму - щоб пневмотакер спрацював, робочий носик потрібно притиснути до поверхні оброблюваного матеріалу
Технічні характеристики пневмостеплера Mighty Seven SU-8016
| Тип кріплення: | скоби |
| Ширина скоби: | 12.8 мм |
| Довжина кріплення: | 6 - 16 мм |
| Тип обойми: | касетний |
| Місткість обойми: | 100 шт |
| Діаметр штуцера: | 1/4" |
| Тиск: | 6.3 бар |
| Габарити: | 240x185x60 мм |
| Вага: | 0.9 кг |
| Батьківщина торгової марки: | |
| Країна-виробник: | |
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити пневматичний степлер в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити степлер для скоб пневматичний. ТД " Укрсервіс - офіційний імпортер торгової марки Mighty Seven на території України. Всі пневматичні інструменти даного виробника якісні та оригінальні. Якщо Вас цікавить меблевий пневмостеплер, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть вибрати пневмостеплер скобозабивний. В каталозі сайту Ви також зможете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про обраному пневматичному степлере.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Довжина скоби | 16 мм |
| Ширина скоби | 12.8 мм |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання сили удару | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск, бар | 6,3 |
| Кількість скоб в обоймі, шт | 160 |
| Довжина скоби, мм | 6-16 |
| Ширина скоби, мм | 12,8 |
| Діаметр штуцера, дюйм | 1/4 |
| Тип витратного матеріалу | скоба |
| Вага такера, кг | 0,9 |
| Тип скоби | А |
| Кейс у комплекті | Ні |
- Ціна: 3 268 ₴
