
Пневмошлифмашина вібраційна Mighty Seven QB-48111 - пневмоінструмент для шліфування та полірування різних будівельних матеріалів внаслідок зворотно-поступальных рухів робочої підошви до якої кріпиться абразивна шліфувальна стрічка. За хвилину дана модель витратить до 198 літрів повітря. Під час роботи видає до 11000 обертів.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для обробки різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, в процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги вібраційної пневмошлифмашины Mighty Seven QB-48111
- Економічно витратить абразивну папір
- Велика кнопка запуску зручно розташований безпосередньо на рукоятці
- Легка і швидка заміна шліфувальної стрічки
Технічні характеристики плоскошліфувальної машини Mighty Seven QB-48111
| Розміри платформи: | 100х110 мм |
| Витрата повітря: | 198 л/хв |
| Обороти: | 11000 об/хв |
| Тиск: | 6.3 бар |
| Діаметр штуцера: | 1/4" |
| Діаметр шланга: | 3/8" |
| Рівень шуму: | 83 дБ |
| Рівень вібрації: | 1.5 м/с2 |
| Довжина інструменту: | 130 мм |
| Вага пневмошлифмашины: | 0.91 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити пневмошлифмашину в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити вібраційну пневматичну шліфувальну машину. Укрсервіс - офіційний імпортер тайванської ТМ Mighty Seven на території України. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавлять ціни в інтернеті на вібраційні пневмошлифмашины, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть вибрати недорогу вібраційну пневмошлифовальную машинку. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про пневматичної шліфмашини M7 QB-48111.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.91 кг |
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Довжина стрічки/листа | 110 мм |
| Ширина стрічки/листа | 100 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 198 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Тип пневмошліфмашіни | Вібраційна |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Захисний кожух | Ні |
| Перехідний штуцер | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип шліфмашини | Вібраційна |
| Обертів, об/хв | 11000 |
| Рівень шуму, дБ | 83 |
| Тиск, бар | 6,3 |
| Витрата повітря, л/хв | 198 |
| Рівень вібрації, м/с2 | 1,5 |
| Довжина шліфмашини, мм | 130 |
| Діаметр штуцера, дюйм | 1/4 |
| Тип витратного матеріалу | шліфувальний папір |
| Діаметр шланга, дюйм | 3/8" |
| Вага шліфмашини, кг | 0,91 |
| Розміри платформи, мм | 100*110 |
- Ціна: 7 544 ₴

