
Пневмошлифмашина Mighty Seven QB-58502 ексцентрикова
7 017 ₴
- Готово до відправки
- Код: QB-58502
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Пневмошлифмашина ексцентрикова Mighty Seven QB-58502 - компактний пневмоінструмент для шліфування та полірування різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону і т. д. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від технічних характеристик пневмоінструменту і властивостей шліфувального круга. За хвилину дана модель витратить до 88 літрів повітря. Під час роботи видає до 10000 обертів.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для шліфування та полірування різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, в процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги ексцентрикової пневмошлифмашины Mighty Seven QB-58502
- Рукоятка зручно лежить в руці і знижує вплив вібрації на руку оператора
- Міцний корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву і повністю покритий композитними матеріалами для покращеного захисту
- Зручне регулювання швидкості за допомогою спеціального перемикача
- Велика клавіша пуску
- Може ефективно працювати при темературном режимі +5°C до +50°C
Технічні характеристики орбітальної пневмошлифмашины Mighty Seven QB-58502
| Діаметр пада: | 127 мм / 5" |
| Витрата повітря: | 88 л/хв |
| Обороти: | 10000 об/хв |
| Тиск: | 6.3 бар |
| Діаметр штуцера: | 1/4" |
| Діаметр шланга: | 3/8" |
| Рівень шуму: | 80 дБ |
| Рівень вібрації: | 1.3 м/с2 |
| Довжина інструменту: | 240 мм |
| Вага пневмошлифмашины: | 1.2 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити пневмошлифмашину в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити орбітальні пневмошлифовальные машинки з діаметром пада 127 мм. Укрсервіс - офіційний імпортер тайванської ТМ Mighty Seven на території України. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вам потрібна орбітальна пневмошлифмашина і Вас цікавить її ціна, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть вибрати хорошу ексцентрикову пневмошлифмашину для шліфування дерева. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про орбітальної пневматичної шліфмашини M7 QB-58502.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Максимальний діаметр диска | 127 мм |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 88 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Тип пневмошліфмашіни | Ексцентрикова |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Захисний кожух | Ні |
| Перехідний штуцер | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип шліфмашини | Ексцентрикова |
| Обертів, об/хв | 10000 |
| Рівень шуму, дБ | 80 |
| Тиск, бар | 6,3 |
| Витрата повітря, л/хв | 88 |
| Рівень вібрації, м/с2 | 1,3 |
| Довжина шліфмашини, мм | 240 |
| Діаметр штуцера, дюйм | 1/4 |
| Тип витратного матеріалу | Пад |
| Діаметр шланга, дюйм | 3/8" |
| Вага шліфмашини, кг | 1,2 |
| Діаметр пада, мм | 127 |
| Діаметр пада, дюйм | 5 |
- Ціна: 7 017 ₴
