
Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-9223 1-1/2"
104 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: NC-9223
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Ударний пневмогайковерт Mighty Seven NC-9223 - пневматичний інструмент для закручування і відкручування різних кріпильних матеріалів.

Призначення гайковерта: використовується для ремонту автомобілів на СТО або розкручування коліс на шиномонтажі, під час монтажу і демонтажу різних металевих конструкцій, виробничої промисловості і судностроении, для ремонту різного устаткування і т. д.
Приницип роботи пневмогайковерта
Пневматичний гайковерт працює за допомогою стисненого повітря, що надходить до інструменту від компресора. Такий тип харчування робить їх більш потужними і менш гучними, порівняно з електричними аналогами.
Особливості пневматичних гайковертів Mighty Seven

- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги пневмогайковерта M7 NC-9223
- Металева конструкція означає стійкість до ударів і падінь
- Максимальний крутний момент може бути відрегульований в залежності від потреб
- Ударний механізм TWIN HUMMER (подвійний молот) - забезпечує міць подвійного удару
- Надійний композитний корпус
- Підвищена потужність крутного моменту 4746 Нм, що дає відмінну збалансованість і якість при роботі
- Пневмогайковерт працює зі швидкістю обертання до 3000 об/хв
- Може працювати тривалий час без перерв
- Ефективна система шумозаглушення знижує рівень шуму до 104,5 дБ(А)
- За хвилину інтенсивної роботи інструмент споживає 453 л повітря
- На 17% знижені витрати повітря, що дозволяє довше використовувати обсяг компресора
- Гайковерт важить всього 19,7 кг
- Ергономічна рукоятка гайковерта оснащена гумовою накладкою, що знижує рівень вібрації
Технічні характеристики пневмогайковерта NC-9223

|
Розмір квадрата: |
1-1/2" |
|
Максимальний діаметр болта: |
50 мм |
|
Крутний момент: |
4746 Нм |
|
Обороти: |
3000 об/хв |
|
Витрата повітря: |
453 л/хв |
|
Робочий тиск: |
6,3 бар |
|
Розмір штуцера: |
1/2" (12,7 мм) |
|
Довжина гайковерта: |
450 мм |
|
Рівень шуму: |
104,5 дБ(А) |
|
Рівень вібрації: |
8,8 м/с2 |
|
Діаметр шланга: |
3/4" (19,05 мм) |
|
Вага: |
19,7 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити пневматичний гайковерт Mighty Seven в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити професійний пневматичний ударний гайковерт. Укрсервіс - офіційний імпортер тайванської ТМ Mighty Seven в Україні. Вас приємно здивує ціна на пневматичний гайковерт з регулюванням моменту затягування. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Вас цікавить, як вибрати ударний пневмогайковерт, менеджери нададуть Вам якісну консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 453 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Внутрішній діаметр шланга | 19.05 мм |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Максимальний крутний момент | 4746 H*m |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Перехідний штуцер | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертів, об/хв | 3000 |
| Розмір квадрата, дюйм | 1 1/2 |
| Витрата повітря, л/хв | 453 |
| Діаметр шланга, дюйм | 3/4 |
| Розмір штуцера, дюйм | 1/2 |
| Робочий тиск, бар | 6,3 |
| Максимальний крутний момент, Нм | 4746 |
| Довжина гайковерта, мм | 450 |
| Максимальний діаметр болта, мм | 50 |
| Вага (кг) | 19.7 |
| Вдарний режим | Так |
- Ціна: 104 129 ₴
