
Пиляльний диск для металу Makita SPECIALIZED (305 мм / 60 зубців) (B-33439)
8 980 ₴
- В наявності
- Код: B-33439
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Полотно з низьким рівнем шуму, зубці посилені вольфрамом, які підвищують безпеку під час різання та забезпечують різання країв без задирок.
Підходить для розпилювання м'якої сталі, сталевих листів, металів, залізних труб і профілів.
Диск не можна повторно заточувати.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Японія
Виробник — Makita
Тип — пиляльний диск
Призначення — для металу
Діаметр диска — 305 мм
Товщина диска — 2.1 мм
Товщина різального полотна — 1.7 мм
Діаметр отвору — 25.4 мм
Кількість зубів — 60 шт.
Кут заточування — 0°
Максимальна частота обертів — 2000 об/хв
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пиляльний диск для металу Makita SPECIALIZED (305 мм/60 зубців)
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 305.0 мм мм |
| Кількість зубців | 60 шт. |
| Макс. ширина пропилювання | 1.7 мм |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Японія |
| Толщина диска | 2.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 980 ₴
