-10%

Верстат складаний Bosch PWB 600 (0603B05200)
8 646 ₴
7 740 ₴
- В наявності
- Код: 0603B05200
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bosch PWB 600 — переносний складаний верстат для напівпрофесійного використання під час ремонтних, столярних і слюсарних робіт, різного роду хобі. Висока швидкість розкладання за кілька секунд, простота транспортування й економія місця під час зберігання роблять верстат PWB 600 ідеальним мобільним робочим місцем. Його адаптивні затискачі дають змогу надійно фіксувати навіть заготівки складної форми, забезпечуючи точне виконання складних завдань. Завдяки міцній конструкції та витривалій бамбуковій поверхні, верстат здатний потужно обробляти круглі, товсті та великі заготівки.
Переваги складаного верстата Bosch PWB 600
Швидке та легке настроювання для швидкого початку роботи
Під'єднувані регульовані затискні колодки забезпечують міцне утримання, навіть якщо заготівки круглі або мають складну форму
Бамбукова поверхня утворює витривалу робочу зону
Завдяки алюмінієвій конструкції стіл компактно складається для полегшення транспортування і зберігання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.6 кг |
| Габарити | 680x680x834 мм |
| Габарити робочової поверхні | 680x680 мм |
| Вантажність | 200 кг |
| Комплектація | Картонне паковання, 4 затискних кулачки |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Індія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 740 ₴




