
Верстат для настільної пили Bosch GTA 60 W (0601B12000)
22 716 ₴
- В наявності
- Код: 0601B12000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bosch GTA 60 W — пересувний верстат для настільних дискових пил. Завдяки наявності великих пневматичних коліс неабияк полегшує транспортування обладнання будівельним об'єктом.
Переваги верстата Bosch GTA 60 W
Необмежена рухливість — нова концепція мобільності для стаціонарного обладнання
Подвійна користь: транспортний засіб і робочий стіл в одному
Простий монтаж і демонтаж одним рухом важеля, без потреби знімати стаціонарне обладнання
Великі наповнені повітрям гумові пневмошини для зручного транспортування навіть нерівним ґрунтом
Сумісні моделі
Bosch: GTS 10, GTS 10 XC, GTS 10 J, GTS 635-216, GTS 18V-216
DeWALT: DW744XP
Metabo: TS 250
Makita: 2703
Hitachi: C 10 R A 2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24.0 кг |
| Габарити | 1220x740x510 мм |
| Вантажність | 180 кг |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Матеріал | Сталь |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 716 ₴



